Polskie Towarzystwo Stomatologiczne Oddział w Koszalinie
serdecznie zaprasza na wykład pt.

Wypalenie zawodowe,
który poprowadzi
Michał Patynowski

Michał Patynowski – psycholog, przedsiębiorca, trener. Od 10 lat jestem związany z branżą medyczną. Od kilkunastu lat prowadzę projekty szkoleniowe i doradcze z zakresu zarządzania emocjami, umiejętności menadżerskich, sprzedaży, kompetencji komunikacyjnych. Jestem współtwórcą firmy Liberdent.

Czujesz się zmęczony swoją pracą, a może wręcz wyczerpany? Wszystko Cię drażni? Czujesz coraz większy dystans do swoich współpracowników? Zmniejsza się Twoje zadowolenie z wykonywanej pracy? Możliwe, że zaczął dotykać Cię PROBLEM WYPALENIA ZAWODOWEGO.

A może czujesz się zadowolony, spełniony, szczęśliwy, a problem wypalenia zawodowego jestCi zupełnie obcy. Dobrze jednak wiedzieć czym jest wypalenie zawodowe i być uważnym, żeby zawczasu zareagować.

Czyli temat wypalenia zawodowego jest dla każdego!

Czym jest wypalenie zawodowe? Jakie są jego objawy? Czy grupa lekarzy stomatologów jest na nie szczególnie narażona? Na naszym spotkaniu dowiesz się tego. Nauczę Cię, jak dostrzegać wczesne symptomy wypalenia zawodowego, żebyś mógł szybko zareagować. Poznasz profilaktykę związaną z tym zjawiskiem i nauczysz się go unikać. Wskażę Ci również sposoby radzenia sobie z wypaleniem zawodowym, gdy to już stało się dla Ciebie problemem.

Spotkanie będzie miało formę aktywnego wykładu z możliwością diagnozy występowania problemu wypalenia zawodowego.

DATA: 11 października

GODZINA: 10.00

MIEJSCE: Koszalińska Biblioteka Publiczna Plac Polonii 1 w Koszalinie