"PTS w Bazie Usług Rozwojowych – już wkrótce nowe szkolenia! – Polskie Towarzystwo Stomatologiczne

Aktualności

“PTS w Bazie Usług Rozwojowych – już wkrótce nowe szkolenia!

Z przyjemnością informujemy, że Polskie Towarzystwo Stomatologiczne (PTS) uzyskało oficjalny wpis do Bazy Usług Rozwojowych (BUR), potwierdzony w sierpniu 2025 roku przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.

Już wkrótce opublikujemy listę szkoleń z możliwością dofinansowania, skierowanych do lekarzy dentystów oraz specjalistów wspierających pracę gabinetu stomatologicznego.

Czym jest BUR?

Baza Usług Rozwojowych to ogólnopolska, bezpłatna platforma wspierana przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP), gdzie znajdą Państwo oferty zweryfikowanych usług szkoleniowych i rozwojowych dedykowanych instytucjom, firmom oraz osobom prywatnym.

Dzięki BUR:

  • mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa (MŚP) mogą rejestrować się w systemie, wybierać szkolenia z oferty i wnioskować o dofinansowanie ze środków unijnych,
  • po akceptacji wniosku przedsiębiorstwo otrzymuje refundację kosztów usługi – nawet do 80% wartości szkolenia,
  • z dotacji mogą korzystać pracownicy firm, zapisując się na wybrane kursy.

Dlaczego to ważne?

Aby uzyskać wpis do BUR, instytucja oferująca szkolenia musi spełnić rygorystyczne wymagania jakościowe, m.in. w zakresie zaplecza technicznego, doświadczenia kadry, wiarygodności finansowej i etyki działalności.

Wpis PTS do BUR jest potwierdzeniem, że nasze szkolenia spełniają najwyższe standardy i zapewniają realne wsparcie w rozwoju zawodowym środowiska stomatologicznego.

 

Co dalej?

Już wkrótce na stronie PTS znajdą Państwo informację o planowanym harmonogramie szkoleń dostępnych w BUR w ramach przygotowywanej Akademii PTS wraz ze wskazówkami, jak skorzystać z dofinansowania.

Szczegóły dotyczące wsparcia znajdują się na stronie: Dofinansowanie – PARP – Centrum Rozwoju MŚP

Zachęcamy do śledzenia aktualności PTS, aby jako pierwsi dowiedzieć się o nowych szkoleniach z dofinansowaniem.”