Polskie Towarzystwo Stomatologiczne (dalej PTS) przywiązuje szczególną wagę do poszanowania prywatności Użytkowników, którzy odwiedzają stronę internetową https://pts.net.pl/.

Dane gromadzone w dziennikach logów dane są wykorzystywane wyłącznie do celów administrowania serwisem i nie jest prowadzona identyfikacja Użytkowników. Dane Użytkowników nie są przekazywane jakiejkolwiek trzeciej stronie.

Jak gromadzimy dane

PTS przechowuje zapytania HTTP kierowane do serwera. Przeglądane zasoby identyfikowane są poprzez adresy URL. Dane te nie są kojarzone z konkretnymi osobami przeglądającymi strony PTS. Aby zapewnić najwyższą jakość strony internetowej, PTS analizuje pliki z logami aby ustalić, w szczególności, które strony odwiedzane są najczęściej, jakie przeglądarki stron WWW są stosowane, czy strona nie zawiera błędów .

Wykorzystywanie danych

Zebrane logi przechowywane są przez czas nieokreślony jako materiał pomocniczy, który służy do administrowania serwisem. Informacje w nim zawarte są znane tylko osobom upoważnionymi do administrowania serwerem oraz siecią PTS. Informacje te nie zawierają żadnych cech identyfikujących osoby odwiedzające stronę internetową.

Odnośniki do innych stron

Strona internetowa zawiera odnośniki do innych stron www. W przypadku przekierowania na taką stronę, PTS nie ponosi odpowiedzialności za zasady zachowania prywatności obowiązujące na tych stronach.