Czym zaskoczy wirtualne CEDE? Ruszyła rejestracja

Aktualności

Czym zaskoczy wirtualne CEDE? Ruszyła rejestracja

Indywidualne prezentacje wideo „na żywo” na stoiskach blisko 50 wystawców, targowe promocje dostępne wyłącznie online, a także: bezpłatne webinary, emocjonujące debaty i konsultacje ekspertów – będą solą pierwszych wirtualnych targów stomatologicznych w Polsce Virtual Dental Exhibition by CEDE. Będzie interaktywnie, kreatywnie, bezpiecznie i bez opłat. Polskie Towarzystwo Stomatologiczne jest Partnerem projektu. 

Virtual Dental Exhibition by CEDE (www.vcede.pl) rozpocznie się 24 września. Wirtualna wystawa stomatologiczna potrwa aż miesiąc, ale tylko przez pierwsze trzy dni w formule „na żywo”.

REJESTRACJA

– Od 24 do 26 września, każdy, niezależnie czy jest lekarzem dentystą, technikiem, higienistką, asystentką czy menagerem praktyki stomatologicznej, będzie mógł przetestować zupełnie nowatorską formę uczestnictwa  w targach stomatologicznych – bez wychodzenia z domu lub gabinetu. Wszystko co znamy z wyjazdów na targi dostępne będzie przez dowolne urządzenie z dostępem do internetu – zapewniają Organizatorzy z firmy Exactus.

W trzech wirtualnych pawilonach, na wirtualnych stoiskach, na zwiedzających oczekiwać będą przedstawiciele oraz eksperci wystawców. Z każdym będzie można porozmawiać na czacie lub połączyć się jednym przyciskiem w trybie audio/video. Wielu przedstawicieli, w takiej formie, z firmowych showroom’ów będzie nie tylko opowiadać o produktach, ale także prezentować w jaki sposób działają. Ponadto, ze stoisk będzie można pobrać do prywatnej aktówki materiały opisujące ofertę wystawcy.

– Mówimy „stop” dźwiganiu kilogramów ulotek, mówimy „TAK” ekologii. Wybieramy tylko te broszury, filmy, zdjęcia, które tak naprawdę nas interesują, a następnie przesyłamy je na maila – wyjaśniają Organizatorzy. Zbiór wszystkich plików udostępnionych przez wystawców dostępny będzie również w Bibliotece i Wideotece dostępnej z poziomu lobby.

Wirtualne CEDE – edukacja

Nierozłącznym elementem każdej wystawy stomatologicznej są projekty edukacyjne. W przypadku VDE nie będzie inaczej. Program naukowy w formacie ogólnodostępnych, bezpłatnych webinarów stworzą propozycje takich firm jak m.in.: GSK, Hol Dental Depot, Philips, Indent, Meditrans, Dr. Wolff Group czy Ansell. Będą również unikalne debaty poświęcone: hejtowi w sieci, projektowaniu ścieżki zawodowej, opiece stomatologicznej w okresie ciąży czy zielonej stomatologii. W trakcie i po webinarach eksperci będą odpowiadać na pytania słuchaczy.

W czasie  wizyty na VDE uczestnik może odwiedzić tyle stoisk na  ile ma czas i  ochotę oraz odsłuchiwać webinary, które od 27 września będą dostępne „na życzenie” aż do 25 października. W tym czasie nie będzie jednak możliwy bezpośredni kontakt z przedstawicielami, ekspertami oraz wykładowcami.

Na VDE zaproszeni są również pacjenci, którzy wezmą udział w projekcie: Zdrowie zaczyna się w jamie ustnej. W spotkaniu online przygotowywanym wspólnie przez Exactus, Polskie Towarzystwo Stomatologiczne oraz Instytut Praw Pacjenta i Edukacji Zdrowotnej, wezmą udział liderzy najważniejszych organizacji pacjenckich w kraju.

Partnerami VDE by CEDE są: GSK, Polskie Towarzystwo Stomatologiczne oraz Dental Tribune International. Honorowy Patronat nad wybranymi projektami objął m.in. Rzecznik Praw Pacjenta oraz Instytut Praw Pacjenta i Edukacji Zdrowotnej.

Tradycyjna edycja CEDE – o ile pozwoli na to sytuacja epidemiczna – odbędzie się w dniach 3-5 grudnia w Łodzi.

Virtual Dental Exhibition by CEDE – tutorial from Exactus on Vimeo.