ECOLAB wspiera PTS – Polskie Towarzystwo Stomatologiczne

Aktualności

ECOLAB wspiera PTS

ECOLAB wspiera PTS

ECOLAB – światowy lider w zakresie dostarczania produktów pozwalających na profesjonalne utrzymanie higieny, dołączył do firm współpracujących z Polskim Towarzystwem Stomatologicznym.

ECOLAB ma w swoim portfolio szereg produktów pozwalających na skuteczną ochronę środowiska pracy przed patogenami powodującymi zakażenia podczas leczenia pacjentów, zapewniających bezpieczeństwo i wygodę dla personelu, gwarantujących funkcjonalność posiadanego sprzętu i urządzeń. Są to m.in. produkty do higieny rąk, higieny skóry, higieny powierzchni czy maszynowego przygotowania narzędzi.

– Strategia innowacyjności Ecolab łączy w sobie najlepszą na świecie chemię, wiedzę i technologię z najwyższym poziomem świadczenia usług, dzięki czemu naszym klientom łatwiej osiągnąć cele operacyjne – mówi dr Larry Berger, wykonawczy wiceprezydent Ecolab – Nasze innowacje są celowe, a technologie mierzalne, rozwiązujące konkretne problemy naszych klientów.

Ecolab, został uznany za jedną ze 100 Najbardziej Innowacyjnych Firm Świata, zajmując 93. miejsce – wg listy Forbesa 2018.

Logotyp ECOLAB pojawił się w zakładce „WSPIERAJĄ NAS” na stronie internetowej Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.

– Cieszymy, że kolejna firma dostrzega potencjał w naszym projekcie. Od początku realizowania idei #PTSodnowa wyraźnie podkreślamy, że towarzystwo może integrować, to co najlepsze w polskiej stomatologii, a przemysł medyczny i stomatologiczny jest naturalnym partnerem wszystkich aktywności – podkreśla prof. Marzena Dominiak, prezydent PTS.

Przypomnijmy, że na współpracę z PTS zdecydowały się już również takie firmy jak: Acteon Group, Chema – Elektromet, Dentisal oraz LiberDent.

Warto pamiętać, że firmy z sektora stomatologicznego, medycznego czy kosmetycznego mogą starać się o „Znak Akceptacji PTS” dla swoich produktów.

– Znak Akceptacji potwierdza jakość i pozytywne właściwości produktu w oparciu o przeprowadzone badania kliniczne przez Polskie Towarzystwo Stomatologiczne, realizowane w ośrodkach akademickich. Certyfikaty przyznawane są na 12 miesięcy – wyjaśnia Lucyna Jasińska, dyrektor Biura PTS.