Konferencja I Love Endo pod patronatem Sekcji Endodoncji PTS – Polskie Towarzystwo Stomatologiczne

Aktualności

Konferencja I Love Endo pod patronatem Sekcji Endodoncji PTS

Ciepłe dni tegorocznego lata na przełomie czerwca i lipca upłyną pod znakiem poszerzania horyzontów wiedzy dla wielu endodontów. W dniach 30 czerwca – 1 lipca 2023 r. w Jachrance pod Warszawą odbędzie się 3-cia edycja międzynarodowej endodontycznej konferencji I Love Endo. Wydarzenie to co roku cieszy się niezwykłym uznaniem wśród uczestników z uwagi na bogactwo treści merytorycznych, jak i wspaniałą atmosferę nawiązywania nowych znajomości z lekarzami z całej Polski, a także z zagranicy. Tegoroczna konferencja I Love Endo została objęta patronatem Sekcji Endodoncji Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.

Wszyscy członkowie Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego z opłaconą bieżącą składką członkowską (za 2023 rok) mają możliwość udziału w konferencji ze zniżką w wysokości 350 zł od cen regularnych. W celu uzyskania zniżki, podczas rejestracji na konferencję w polu Rabat należy podać kod rabatowy: PTS.

W trakcie konferencji I Love Endo, swój wykład wygłosi również prezes Sekcji Endodoncji PTS dr n. med. Hubert Gołąbek, wykład o tytule: „Między nauką a kliniką – czyli jak właściwie leczyć i kształcić się w endodoncji”.

Więcej informacji na temat zbliżającego się wydarzenia dostępnych jest na stronie internetowej konferencji I Love Endo: ilovendo.pl. Za pośrednictwem tej witryny można także kupić bilety wstępu na tegoroczną konferencję I Love Endo: ilovendo.pl/rejestracja.