Na CEDE 2018 w centrum uwagi – Polskie Towarzystwo Stomatologiczne

Aktualności

Na CEDE 2018 w centrum uwagi

Na CEDE 2018 w centrum uwagi

– To ma być miejsce dobrych spotkań – mówi o stoisku PTS na CEDE 2018 Lucyna Jasińska, dyrektor Biura ZG Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.

CEDE 2018 (20-22 września) zbliża się wielkimi krokami. To będzie szczególna edycja, co wielokrotnie podkreślali organizatorzy, pełna zmian i nowoczesnego podejścia do stomatologii. Wydarzenie wyjątkowo traktuje również PTS.

– To dla nas ważna data w kalendarzu. Po raz pierwszy z projektem #PTSodnowa wychodzimy na szerokie wody. Stoisko podczas tegorocznych targów Krakdent było symboliczne, służyło przede wszystkim promocji kampanii „Polska mówi #aaa”. W marcu byliśmy przede wszystkim w trakcie administracyjnej reorganizacji. W Poznaniu będziemy mogli skupić się na towarzystwie – pokażemy, co już udało się zrobić, opowiemy, o tym, co planujemy. Atrakcji będzie naprawdę dużo, odwiedzić może nas każdy, serdecznie zapraszamy – zachęca Lucyna Jasińska.

Czytaj także: Prof. Marzena Dominiak: warto konfrontować wiedzę z najnowszymi trendami

W powiedzeniu, że stoisko PTS będzie w centrum uwagi nie ma cienia przesady. Towarzystwo będzie miało „swoje” miejsce tuż za recepcją 2. Kongresu Unii Stomatologii Polskiej, którą organizatorzy CEDE planują zbudować w centralnym punkcie pasażu pomiędzy pawilonami. Z pewnością będzie tam gwarnie i tłoczno. Na Kongres zarejestrowało się już kilkuset uczestników.

– Bez wątpienia będziemy zauważalni. Magnesem przyciągającym gości mają być jednak przede wszystkim projekty realizowane na stoisku. Już dziś możemy zapowiedzieć dyżury specjalistów, z którymi każdy będzie mógł przedyskutować trudne przypadki z własnej praktyki. Na stoisku chcemy również rozmawiać – ale przede wszystkim – pokazać nowoczesne technologie stosowane w stomatologii. Będziemy promować m.in. tzw. green dentistry i nowoczesne zarządzanie placówkami. Swoje miejsce na stoisku będą miały Oddziały PTS. Będzie także biblioteka oraz punkt informacyjny kampanii „Polska mówi #aaa”, którą będziemy kontynuować w 2019 roku – dodaje dyrektor Biura ZG PTS.

Na stoisku PTS wyeksponowane będą również produkty, które uzyskały Znak Akceptacji PTS. W strefie PTS będzie można przystąpić w szeregi towarzystwa, odebrać karty członkowskie czy kupić wartościowe periodyki.

Szczegółowa agenda projektów realizowanych na stoisku Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego zostanie ogłoszona wkrótce.