CEDE: skonsultuj problem z ekspertami PTS – Polskie Towarzystwo Stomatologiczne

Aktualności

CEDE: skonsultuj problem z ekspertami PTS

CEDE: skonsultuj problem z ekspertami PTS

Dwunastu znakomitych ekspertów z różnych dziedzin stomatologii poprowadzi bezpłatne konsultacje dla uczestników 27. Środkowoeuropejskiej Wystawy Produktów Stomatologicznych CED2018. Wszystkie spotkania odbędą się na stoisku Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.

Konsultacje z ekspertami PTS to okazja do rozwiania merytorycznych wątpliwości, których niemało w praktyce każdego lekarza dentysty, niezależnie od doświadczenia. W ramach bezpłatnych spotkań będzie można skonsultować prowadzonego pacjenta, poprosić o poradę lub upewnić się, że postępujemy zgodnie ze sztuką. Na pytania czekać będą m.in. prof. Marzena Dominiak, prof. Teresa Sierpińska, prof. Ingrid Różyło-Kalinowska, dr n. med. Marcin Wiśniewski, doc. Wojciech Bednarz (pełna lista poniżej)

– „Oddajemy” znakomitych ekspertów do dyspozycji uczestników CEDE. Warto stanąć z nimi oko w oko. Nie będzie złych pytań, nie ma czego się obawiać. Gwarantuję, że każdy, kto weźmie udział w konsultacjach będzie zadowolony, a pewnie dodatkowo – zmotywowany i zainspirowany – podkreśla prof. Marzena Dominiak, prezydent PTS.

Konsultacje odbędą się na stoisku PTS, które zlokalizowane będzie w pasażu pomiędzy pawilonami, tuż obok rejestracji 2. Kongresu Unii Stomatologii Polskiej.

Harmonogram konsultacji (uwaga, lista ekspertów prawdopodobnie będzie dłuższa).

Bezpłatne konsultacje ekspertów PTS