Niższa cena udziału w Kongresie FDI tylko do 14 czerwca! – Polskie Towarzystwo Stomatologiczne

Aktualności

Niższa cena udziału w Kongresie FDI tylko do 14 czerwca!

Już tylko do piątku 14 czerwca obowiązuje niższa opłata za uczestnictwo w Światowym Kongresie Stomatologicznym FDI 2024. Po kilku poprzednich edycjach, które odbywały się na Antypodach, na Dalekim Wschodzie oraz w obu Amerykach, gospodarzem World Dental Congress 2024 będzie Stambuł oddalony o zaledwie 2,5 godziny lotu z naszego kraju.

Jak przypominają organizatorzy, Kongres Światowej Federacji Dentystycznej w dawnej stolicy Turcji potrwa cztery dni – od czwartku 12 września do niedzieli 15 września. Aby uczestniczyć w tym największym i bez wątpienia najważniejszym w bieżącym roku wydarzeniu w światowej stomatologii, zachęcamy do niezwłocznej rejestracji.

Na stronie Światowej Federacji Dentystycznej napisano: – Do tego wyjątkowego międzynarodowego wydarzenia zostały już tylko 3 miesiące, dlatego FDI zaprasza do rejestracji już teraz, aby jak najlepiej wykorzystać tę okazję do kształcenia ustawicznego! Zanurz się w starannie opracowanym programie naukowym obejmującym szeroką gamę sesji w zakresie najnowszych, aktualnych tematów dotyczących zdrowia jamy ustnej.

World Dental Congress to wydarzenie dla lekarzy dentystów oraz studentów stomatologii, którzy oczekują najbardziej aktualnej wiedzy, sprawdzonych rozwiązań i bardzo dużo praktyki. Zgodnie z hasłem przewodnim kongresu – „Łączenie innowacji i doskonałości” (ang. Bridging Innovation and Perfection) – uczestnicy mogą oczekiwać rzetelnych informacji na temat wprowadzanych na całym świecie nowatorskich metod leczenia oraz stomatologii, która w równie dużym stopniu spełnia funkcjonalne, jak i estetyczne oczekiwania współczesnych pacjentów.

Organizatorzy, FDI oraz Tureckie Towarzystwo Stomatologiczne (Türk Dişhekimleri Birliği) przypominają, że na uczestników kongresu czeka ponad 150 sesji prowadzonych przez czołowych ekspertów (także z Polski) ze wszystkich dziedzin stomatologii. Dostępne będą ponadto warsztaty, spotkania z autorytetami światowej stomatologii oraz wystawa, na której swoją ofertę prezentować będzie około 250 wiodących firm medycznych. Szacuje się, że tegoroczny kongres FDI przyciągnie nawet 20 000 osób związanych zawodowo z branżą stomatologiczną.

Jeśli chcesz być częścią tego niezwykłego wydarzenia, skorzystaj z okazji i zarejestruj się już teraz. Poza wciąż najniższą ceną biletów na WDC 2024 dostępne są zniżki grupowe. Ich wysokość jest zależna od liczby zgłoszonych uczestników:
• grupy od 5 do 9 uczestników: cena niższa o 5%,
• grupy od 10 uczestników kongresu: cena niższa o 10%.
Aby zarejestrować grupę lub w przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących rejestracji, organizatorzy proszą o kontakt pod adresem mailowym: fdiregistration@opteamist.com.

Więcej szczegółów dotyczących organizowanego już za trzy miesiące wydarzenia dostępnych jest na stronie Kongresu Światowej Federacji Dentystycznej.

Do zobaczenia we wrześniu w Stambule!