Pobierz plakat Slow Dentistry i PTS. Czym jest bio-bezpieczeństwo?

Aktualności

Pobierz plakat Slow Dentistry i PTS

Zachęcamy do bezpłatnego pobrania i wydrukowania unikalnych plakatów poświęconych bio-bezpieczeństwu w gabinecie stomatologicznym przygotowanych przez Slow Dentistry oraz Polskie Towarzystwo Stomatologiczne.

Treść plakatów jest zgodna z aktualnymi wytycznymi PTS, prezentowanymi przez prof. Marzenę Dominiak podczas webinaru “Powrót do planowych bezpyłowych zabiegów stomatologicznych“.

7 SKŁADNIKÓW UZYSKANIA BIO-BEZPIECZEŃSTWA ZABIEGÓW Z AREOZOLEM W GABINECIE STOMATOLOGICZNYM (POBIERZ KLIKAJĄC OBRAZ PONIŻEJ)

3 TYPY PPE (PERSONAL PROTECTIVE EQUIPMENT)

5 KROKÓW SZTAFETY BIO-BEZPIECZEŃSTWA W GABINECIE STOMATOLOGICZNYM

 

 

 

 

 

 

 


Slow Dentistry ®
 ma na celu poprawę standardów opieki w gabinetach stomatologicznych na całym świecie, aby zapewnić pacjentom bezpieczeństwo, dobre samopoczucie, komfort i zrozumienie. Budujemy sieć przychodni członkowskich, które są zobowiązane do poświęcania czasu na spotkania z pacjentami. Nie ingerujemy w żadne medyczne aspekty leczenia, nie monitorujemy ani nie kontrolujemy jakości usług medycznych świadczonych przez kliniki i stomatologów. Czterema fundamentami Slow Dentistry są: dezynfekcja, znieczulenie, zgoda, koferdam.

Prezydentem Slow Dentistry jest Nina Blaettler-Rosa da Silva, a międzynarodowym liderem dr Miguel Stanley. Honorowym Ambasadorem organizacji w Polsce jest dr n. med. Bartosz Cerkaski.

Więcej informacji dostępnych jest na www.slowdentistry.pl.