ŚOI: zamów zestaw pomocowy od PTS i Batist Medical

Aktualności

ŚOI: zamów zestaw pomocowy od PTS i Batist Medical

215 zestawów o wartości ok. 250 złotych każdy czeka na członków Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Pakiet zawierający różne środki ochrony indywidualnej można nabyć za jedyne 25 złotych. Partnerem projektu jest firma Batist Medical, a zestawy można zamawiać w sklepie MyEcoBrush.

Jak informowaliśmy kilka dni temu, firma Batist Medial zdecydowała się wesprzeć środowisko stomatologiczne przekazując PTS do dystrybucji ponad 17 tysięcy różnych środków ochrony indywidualnej.  Będąc precyzyjnym jest to: 12 500 rękawic nitrylowych, 2 500 masek 3-warstwowych, 2 000 masek 4-warstwowych, 200 przyłbic, 100 sztuk masek FFP2, 30 kombinezonów i 16 gogli wielokrotnego użytku. Środki spakowaliśmy w 215 różnych zestawów i udostępniamy do zamówienia członkom towarzystwa. To wiele i niewiele, ale wierzymy, że symboliczna opłata w wysokości 25 złotych brutto, pozwoli choć części stomatologom uzupełnić zapasy.

Członkowie PTS mogą złożyć zamówienie na wyłącznie na 1 zestaw. Wysyłka będzie zrealizowana w terminie nie później niż 48 godzin, pod warunkiem pozytywnej weryfikacji w PTS (aktywne członkostwo, brak zaległości w składkach). W przypadku braku weryfikacji pieniądze zostaną zwrócone. Ze względu na dysproporcje w ilościach podarowanych produktów zestawy będą przydzielane i wysyłane losowo. Do każdej przesyłki zostaną dołączone unikalne plakaty przygotowane przez Slowdentistry Polska oraz PTS (o plakatach czytaj więcej – tutaj)

Pakiety można zamawiać na stronie internetowej firmy MyEcoBrush (ZAMÓW TUTAJ), producenta ekologicznych szczoteczek do zębów i Partnera PTS, która zdecydowała się wspomóc proces dystrybucji. Jako Partner PTS oraz na podstawie porozumienia z PTS zespół sklepu internetowego MyEcoBrush realizuje jedynie proces konfekcji asortymentu, usługę pakowania, obsługę płatności elektronicznych oraz nadanie przesyłki kurierskiej pod zadeklarowany adres w zamówieniu do członka Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.