Praktyki stomatologiczne w czasie pandemii COVID-19 - badanie online

Aktualności

Praktyki stomatologiczne w czasie pandemii COVID-19 – badanie online PTS

Praktyki stomatologiczne w czasie pandemii COVID-19 - badanie online PTS

Polskie Towarzystwo Stomatologiczne zaprasza właścicieli praktyk stomatologicznych do udziału w internetowym, w pełni anonimowym badaniu, poświęconym ich sytuacji w czasie pandemii COVID-19.

Odpowiedzi na ponad 20 pytań przygotowanych przez ekspertów PTS mają dać obraz potencjalnych zmian, jakie w 2020 roku mogła wywołać pandemia COVID-19. Autorzy pomysłu skupiają się m.in. na kwestiach związanych z ograniczeniem funkcjonowania gabinetów, dostępności do środków ochrony indywidualnej i ich cenach czy liczbie pacjentów.

– Liczymy na cenny materiał do analizy. Oczywiście o wszelkich zmianach, jakie zaszły na rynku stomatologicznym w 2020 dużo dyskutujemy we własnym gronie oraz na branżowych forach, ale brakuje wiarygodnego raportu w tym zakresie. Każda opinia właściciela gabinetu jest dla nas ważna – wyjaśnia prof. Marzena Dominiak, prezydent PTS.

ANKIETA KLIKNIJ TUTAJ

Podobne ankiety opracowały największe towarzystwa naukowe w Europie. Organizatorem ankiety jest wyłącznie Polskie Towarzystwo Stomatologiczne. Wyniki ankiety, po opracowaniu, zostaną podane do wiadomości publicznej, prawdopodobnie jeszcze w tym roku.