SPLAT Partnerem PTS!

Aktualności

SPLAT Partnerem PTS!

Marka SPLAT została oficjalnym partnerem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego oraz ogólnopolskiej kampanii „Polska mówi #aaa!”.

Misją SPLAT, jest jak podkreśla Evgeny Demin, Dyrektor Generalny, pomaganie ludziom, aby mogli być zdrowi, piękni i odnosić sukcesy. Produkty SPLAT pomagają ludziom z ponad 70 krajów na całym świecie – od Europy po Indie, Bliski Wschód, Azję i Turcję – być zdrowym, pewnym siebie, otwartym w komunikowaniu się z innymi i cieszyć się życiem – czytamy w firmowym motto.

– Polskie Towarzystwo Stomatologiczne coraz aktywniej dociera do pacjentów z profesjonalną wiedzą o zdrowiu jamy ustnej. Każdego roku udaje nam się to robić coraz skuteczniej, właśnie dzięki takim Partnerom jak SPLAT. Nasze porozumienie jest naturalnym zwieńczeniem dotychczasowej współpracy i zapowiedzią nowych projektów – podkreśla Piotr Flejszar, dyrektor Biura ZG PTS.

Na portfolio marki składają się:

SPLAT PROFESSIONAL

to seria innowacyjnych produktów do codziennej pielęgnacji jamy ustnej, które zapewniają skuteczną i profesjonalną higienę zębów, dziąseł oraz języka w warunkach domowych. W skład serii SPLAT PROFESSIONAL wchodzą bioaktywne pasty do zębów, szczoteczki, nici dentystyczne oraz płukanki. Każdy produkt ma na celu rozwiązanie konkretnego problemu w zakresie pielęgnacji jamy ustnej. Zostały one opracowane we współpracy ze stomatologami, a ich skuteczność potwierdziły liczne badania kliniczne.

SPLAT SPECIAL

To seria wyjątkowych past do zębów o unikalnych składnikach aktywnych, smakach i kolorach. Każdy produkt to osobna historia, oparta na życzeniach i pomysłach konsumentów i lekarzy. Pasty SPLAT SPECIAL są przeznaczone dla aktywnych ludzi, którzy żyją pełnią życia i nie boją się eksperymentować. Zawierają 92-99% składników pochodzenia naturalnego, a ich skuteczność potwierdzają badania kliniczne.

SPLAT DLA DZIECI

to seria produktów do pielęgnacji jamy ustnej stworzona specjalnie dla niemowląt, małych dzieci, starszaków i młodzieży, które wspomagają prawidłowy rozwój zębów mlecznych oraz stałych. Fantastyczne pasty o wyjątkowych smakach zapewniają kompleksową ochronę przed bakteriami odpowiedzialnymi za powstawanie próchnicy, zapobiegają powstawaniu stanów zapalnych dziąseł oraz łagodzą dolegliwości bólowe związane z ząbkowaniem. Zapobiegają powstawaniu miękkiej płytki nazębnej, a także podnoszą odporność w jamie ustnej.

SPLAT BIOMED

to seria ekologicznych produktów do pielęgnacji jamy ustnej dla całej rodziny, które zawierają 98-99% składników pochodzenia naturalnego. Pasty i płyny do płukania ust z serii BIOMED szybko i skutecznie usuwają kamień nazębny, wzmacniają i wybielają szkliwo, zapewniają kompleksową ochronę przed próchnicą, pielęgnują dziąsła oraz gwarantują długotrwałą świeżość oddechu. SPLAT BIOMED to szybka, bezpieczna i uniwersalna higiena jamy ustnej. Produktów mogą używać także dzieci od 6. roku życia.

Czytaj także: FDI: stomatologia powinna być eko

SPLAT INNOVA

to seria unikalnych produktów do higieny jamy ustnej skutecznych przy różnych przyczynach nadwrażliwości zębów. Zawarty w nich hydroksyapatyt wapnia w  postaci amorficznej i terapeutycznej dawce 2,25%, dogłębnie wnika w kanaliki nerwowe, które są przyczyną dolegliwości bólowych, a następnie zamyka je. Dzięki temu szkliwo staje się mocne i szczelne. Produkty SPLAT INNOVA pomagają zwalczyć przyczyny nadwrażliwości zębów, a nie tylko złagodzić jej symptomy. Ich skuteczność została potwierdzona przez badania kliniczne.

Więcej o produktach SPLAT na www.splat.expert.