WDMS 2021 – dzień 1 już za nami! – Polskie Towarzystwo Stomatologiczne

Aktualności

WDMS 2021 – dzień 1 już za nami!

Zainteresowanie Warsaw Dental Medica Show 2021 przeszło najśmielsze oczekiwania organizatorów i wystawców. Osoby, które jeszcze się wahają, czy zawitać w Ptak Warsaw Expo nie powinny długo czekać z decyzją.

„Miło było zobaczyć ponownie pełne sale wykładowe po tak długiej przerwie oraz usłyszeć pozytywne komentarze po wykładach. To motywuje i napędza do kolejnych wyzwań i nowych projektów. Mnie szczególnie zaskoczyła wyjątkowa frekwencja na wykładach, za którą dziękujemy wszystkim uczestnikom” – mówi Piotr Flejszar, Dyrektor Biura Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.  Dziękujemy również wszystkim wykładowcom, którzy wielokrotnie zaskoczyli swoich słuchaczy elementami praktyki i ciekawymi „case study”.

“Goście odwiedzający stoiska wystawiennicze oraz wypełniający sale konferencyjne są najlepszą nagrodą za trud, który włożyliśmy w organizację targów” — mówi Agnieszka Dąbkowska, dyrektor IV Międzynarodowych Targów i Kongresów Stomatologii i Medycyny Estetycznej.

Sami uczestnicy są pod wrażeniem różnorodnych aspektów tegorocznej imprezy. Wystawcy znakomicie odnajdują się w estetycznych i nowoczesnych stoiskach, odwiedzający doceniają pomocną obsługę oraz dobrze przemyślaną infrastrukturę hali targowej. Na stoiskach czołowych w branży firm znajdziemy specjalistyczne sprzęty, narzędzia oraz pomocne publikacje.  

Zapraszamy na kolejne 2 dni pełne ciekawej wiedzy, dyskusji oraz spotkań na które tak długo wszyscy czekaliśmy.