WDMS 2021 - dzień 2 przechodzi już do historii! – Polskie Towarzystwo Stomatologiczne

Aktualności

WDMS 2021 – dzień 2 przechodzi już do historii!

Dzień drugi IV Kongresu Stomatologii pod Patronatem Merytorycznym Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego uznajemy za wyjątkowo udany!

Pełne sale wykładowe, wyjątkowi goście i niezwykle cenna wiedza kliniczna to było to na co każdy z uczestników dzisiejszych sesji mógł liczyć. Każdy z wykładów był wyjątkowy ale naszym zdaniem serca uczestników skradł prof dr hab n. med. Krzysztof  Simon, który w niezwykle cenny sposób przekazał wiedzę opartą na własnym dorobku naukowym oraz praktyce w codziennej walce z COVID-19. Wiedza ta została przekazana w połączeniu z wyjątkowym poczuciem humoru co szczególnie doceniła publiczność ogromnymi brawami pod koniec wykładu.

“W mojej ocenie poziom dyskusji, wiedza oraz doświadczenie którym podzielił się nasz ekspert na długo pozostanie w pamięci każdego uczestnika dzisiejszego wykładu – powiedział prof. dr hab n. med. Tomasz Gedrange, kierownik naukowy kongresu.

Nie możemy zapomnieć o pozostałych naszych wykładowcach jak prof. dr hab n. med. Marcin Kozakiewicz, dr hab n. med. Wojciech Bednarz oraz prof. dr hab n. med. Tomasz Konopka, którzy w wyjątkowy i  pełny interakcji z publicznością sposób prowadzili swoje wystąpienia wypełniając sale wykładową praktycznie do ostatniego miejsca na każdym z wykładów. Z pewnością każda z tych sesji wykładowych uczestnikom drugiego dnia kongresowego zapadnie na długo w pamięć.

Niezwykłym zakończeniem dnia kongresowego było nieplanowane wystąpienie prof. dr hab n. med. Marzeny Dominiak, która w swoim krótkim wystąpieniu  na zakończenie sesji wykładowych podziękowała wszystkim wykładowcom za przeprowadzone wykłady oraz zwróciła się bezpośrednio do zgromadzonych w sali wykładowej uczestników, przekazując osobiste zaproszenie na przypadający za nieco ponad 2 miesiące w dniach 26-27 listopada Jubileusz 70 lat Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego, który odbędzie się w Łodzi.

Już teraz zapraszamy na kolejny dzień kongresowy WDMS 2021, który poza merytoryką i wiedzą na najwyższym poziomie z pewnością upłynie pod znakiem spotkań, dyskusji oraz wymianie własnych doświadczeń. 

Więcej informacji na temat organizowanych obchodów 70 lecia PTS znajduje się na dedykowanej stronie internetowej jubileuszu: 70-tka PTS