DENTAMED-edu: ostatnia szansa na tańszą rejestrację

Aktualności

DENTAMED-edu: ostatnia szansa na tańszą rejestrację

DENTAMED-edu: ostatnia szansa na tańszą rejestrację

Zapraszamy Was 15-16 listopada na targi DENTAMED® do Wrocławia. Zapisy na szkolenia w ramach DENTAMED-edu, po niższych cenach, możliwe są tylko do 15 października.

Targom towarzyszy program szkoleniowy DENTAMED-edu, prowadzony przez wysokiej klasy specjalistów. Powstał on w odpowiedzi na potrzebę połączenia teorii z praktyką. W tym roku tematem kursu medycznego dla lekarzy będzie „Okluzja i zaburzenia narządu żucia – podejście kompleksowe”. Współpraca stomatologa, fizjoterapeuty i osteopaty może bowiem okazać się kluczowa w leczeniu. Prowadzący odpowiedzą m.in. na pytania, czy trzaski i bóle w stawie są powodem do niepokoju, jak opracować wspólne działania i czego można się spodziewać współpracując z osteopatą.

DENTAMED-edu: ostatnia szansa na tańszą rejestracjęDodatkowo odbędą siędedykowane lekarzom dentystom wykłady o zmianach błony śluzowej jamy ustnej oraz osoczu i włókniku bogatopłytkowym.

Z kolei sesja szkoleniowa dla asystentek i higienistek stomatologicznych będzie łączyła zagadnienia budowania wizerunku i kompetencji w zawodzie asystentki i higienistki, aspekty prawne (odpowiedzialność prawna, roszczenia pacjenta), temat fotografii stomatologicznej oraz współpracy z endodontą.

W czasie Targów odbędą się także szkolenia i wykłady wystawców, podczas których poruszony zostanie szeroki wachlarz zagadnień, przykładowo: estetyczna i funkcjonalna odbudowa zębów w odcinku bocznym, giomery czy nowoczesna endodoncja vs biomechanika zęba.

Wszystkich spragnionych wiedzy informujemy, że rejestracja na szkolenia DENTAMED-edutrwa, można się zapisywać. Niższe ceny obowiązują jeszcze do 15-ego października!

Zapraszamy na Targi DENTAMED®!

Informacja: Dentamed