Aplikacja mobilna PTS – premiera podczas KRAKDENT

Aktualności

Aplikacja mobilna PTS – premiera podczas KRAKDENT

Aplikacja mobilna PTS – premiera podczas KRAKDENT

Jest wiele powodów, aby odwiedzić stoisko Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego podczas zbliżających się targów KRAKDENT 2019. Jednym z nich jest premiera mobilnej aplikacji PTS.

Od początku projektu #PTSodnowa stawiamy na mobilność i powszechną dostępność informacji o aktywnościach towarzystwa. Responsywna strona internetowa, a właściwie mini portal stomatologiczny jakim jest www.pts.net.pl i aktywne media społecznościowowe były dla nas pewnym minimum. Od miesięcy prowadzone były również prace nad stworzeniem aplikacji mobilnej dla członków PTS. W końću, po setkach godzin prac, zmian, poprawek – możemy ją zaprezentować, a właściwie ogłosić, że pokażemy ją podczas zbliżających się targów KRAKDENT.

– Zachęcam do odwiedzenia stoiska PTS (P4), które będzie zlokalizowane w pasażu pawilonów wystawienniczych KRAKDENT. Na Członków PTS oraz tych, którzy będą chcieli do nas dołączyć będą czekały karty, które na miejscu zarejestrujemy w aplikacji i opowiemy o jej wszystkich funkcjonalnościach – zaprasza Lucyna Jasińśka, dyrektor biura ZG PTS.

Czytaj także: 

Dobry czas na członkostwo w PTS

Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej 2019: czas na podsumowanie

Po co PTS aplikacja mobilna? Z pewnością będzie centrum informacji o działalności PTS i zastąpi ona archaiczny portal do zarządzania, do którego dostęp mieli np. szefowie oddziałow. Przez aplikację będzie można opłacić składkę, a także skorzystać z promocji „zakodowanych” na koncie użytkownika, które będą możliwe dzięki współpracy z producentami, dystrybutorami oraz organizatorami szkoleń. Apka umożliwi także przesłanie pracy w ramach PTS Case Study Club. Projekt będzie stopniowo rozbudowywany i wkrótce pojawią się kolejne funkcjonalności.

Aplikację będzie można bezpłatnie pobrać z serwisów Google Play oraz Apple Store.