Głosuj na Polskie Towarzystwo Stomatologiczne - zdobywaj nagrody!

Aktualności

Głosuj na PTS – zdobywaj cenne nagrody!

Kampania społeczna „Polska mówi #aaa!” rywalizuje w internetowym plebiscycie „Gwiazdy CEDE 2019” na najlepszy produkt w kategorii Edukacja/IT. Głosujący mogą liczyć na wartościowe nagrody. Zabawa trwa do 19 września.

Wejściówki na szkolenia i konsultacje, vouchery do hotelu i restauracji, książki, a nawet wywiad na branżowym portalu – to tylko niektóre z nagród, które można zdobyć oddając głos w internetowym plebiscycie Gwiazdy CEDE 2019. Oczywiście, najlepiej, aby były to głos oddany na kampanię „Polska mówi #aaa!”, zgłoszoną przez Polskie Towarzystwo Stomatologiczne, ale regulamin jest nieubłagany – prawo do nagród mają wszyscy głosujący, niezależnie od swoich wyborów.

Dlaczego warto oddać swój głos na kampanię PTS pomijając nagrody? Ponieważ to pierwszy tak duży branżowy projekt z ważną misją wychodzący poza grono specjalistów. „Polska mówi #aaa!” edukuje rodziców, nauczycieli i wychowawców, dociera także do dzieci i młodzieży. Podkreśla, że zdrowie zaczyna się w jamie ustnej, ostrzega przez ryzykownymi zachowaniami, promocje dobre nawyki. Zasięg tegorocznej kampanii przekroczył milion osób. Kampanii nie da się opisać w kilku zdaniach, tych, których potrzebują przekonać się przed oddaniem głosu zapraszamy do lektury: Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej 2019 – podsumowanie.

Zasięg tegorocznej kampanii przekroczył milion osób.

Jak oddać głos na kampanię „Polska mówi #aaa!” w plebiscycie Gwiazdy CEDE 2019?

  1. Wejdź na cede.pli odnajdź zakładkę Wystawa/Gwiazdy CEDE
  2. Zapoznaj się z regulaminem (ogólne zasady podajemy niżej).
  3. Kliknij button „ZAGŁOSUJ”.
  4. Możesz oddać głos na maksymalnie jeden produkt z czterech kategorii: sprzęt, materiały, profilaktyka oraz Edukacja/IT.
  5. Do oddania głosu wymagane będzie logowanie/rejestracja. Do logowania możesz wykorzystać dane z poprzednich edycji CEDE lub Kongresu Unii Stomatologii Polskiej/Kongresu FDI. Jeżeli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się, to zajmie tylko chwilę. Konto przyda się do zapisów na tegoroczny Kongres Unii Stomatologii Polskiej;)
  6. Odnajdź kategorię i zagłosuj na kampanię „Polska mówi #aaa”.