Już jest! Polskie wydanie książki "Profilaktyka nowotworów jamy ustnej" – Polskie Towarzystwo Stomatologiczne

Wiedza

Już jest! Polskie wydanie książki “Profilaktyka nowotworów jamy ustnej”

Zachęcamy do lektury polskiej edycji książki „Profilaktyka nowotworów jamy ustnej”. Książka ta ma ogromną wartość dla lekarzy dentystów, ponieważ jest to praca wykonana przy udziale spe­cjalistów z całego świata, którzy dzielą się swoją wiedzą na ten te­mat w niniejszej publikacji.

Publikacja została oparta na warsztatach na temat profilaktyki onkologicznej jamy ustnej, które odbyły się w 2019 r.. Była to kolejna inicjatywa pozwalająca stomatologom na poszerzenie ich wiedzy i umiejętności. Może przyczynić się do osiągnięcia tych celów i służyć jako dobre narzędzie stałego rozwoju zawodowego. Ma to kluczowe znaczenie dla zawodu lekarza dentysty i będzie procentować właściwym postrzeganiem stomatologii jako ważnej dziedziny medycznej.

Pozycja ta stanowi cenną kolekcję wydawniczą wspierającą lekarzy pratyków i chirurgów stomatologicznych w identyfikacji i wczesnej walce z chorobą. Ważne jest to, że została napisana w zwięzły i czytelny sposób a szata graficzna jest atrakcyjna.

W imieniu redaktorów Pani dr. Anny Lelli oraz Pani Haliny Borgiel-Marek życzymy przyjemnej lektury i owocnej nauki, która z pewnością będzie służyła najlepszym interesom wszystkich pacjentów.

Książka do pobrania tutaj: Profilaktyka nowotworów jamy ustnej_ERO-FDI_red.wyd_PL_Anna_Lella_Halina_Borgiel-Marek_2021