Konferencja DENTONET Online – konferencja online, wiedza w realu

Aktualności

Konferencja DENTONET Online – konferencja online, wiedza w realu

Polskie Towarzystwo Stomatologiczne objęło patronatem wyjątkowe wydarzenie jakiego jeszcze nie było – Konferencję DENTONET Online. Konferencja obejmuje 4 kolejne dni – od 25 do 28 czerwca – podczas których będzie można obejrzeć wykłady z zakresu wielu specjalności stomatologicznych. Nie zabraknie także zagadnień dotyczących funkcjonowania praktyki, prawa oraz ergonomii pracy lekarza dentysty.

Wyjątkowa formuła pozwala, by dentysta mógł zapoznać się z wykładami w dowolnej chwili, z dowolnego miejsca. Nie musi zatem ponosić kosztów transportu, przekładać wizyt pacjentów czy rezerwować noclegu w hotelu. Wiedza, która dostępna była dotychczas tylko na konferencjach stacjonarnych, jest dostępna online. Co istotne, z wykładowcami oraz pozostałymi uczestnikami będzie możliwość nawiązania dyskusji i rozmów poprzez zamkniętą grupę na Facebooku.

Wykładowcami Konferencji DENTONET Online są uznani lekarze praktycy, cieszący się autorytetem w środowisku eksperci w swojej dziedzinie. Są to wyłącznie osoby doświadczone w przekazywaniu wiedzy – zarówno nauczyciele akademiccy, jak i specjaliści prowadzący od lat autorskie szkolenia i warsztaty, m.in. prof. M. Dominiak, prof. I. Różyło-Kalinowska, dr B. Cerkaski, dr M. Nawrocki, dr Ł. Zadrożny, dr P. Niewada, dr M. Bogurski.

Opiekę merytoryczną nad bogatym programem konferencji sprawują prof. M. Pietruska oraz prof. J. Pietruski.

Konferencja zostanie przeprowadzona w nowatorskiej formule – poszczególne wykłady (20 prezentacji na 20-lecie portalu) zostały wcześniej zarejestrowane w studiu filmowym, co zapewnia doskonałą jakość zarówno dźwięku, jak i obrazu. Novum jest także możliwość udziału w całym czterodniowym wydarzeniu, jak i wybór poszczególnych dni.

Organizator jest przekonany o wysokiej jakości wykładów, dlatego zaproponował uczestnikom zwrot środków w ciągu 7 dni od zakończenia konferencji w przypadku braku zadowolenia.

Dla członków PTS przygotowany został specjalny kod rabatowy, który umożliwia otrzymanie rabatu w wysokości 50 zł na bilet na konferencję. Kody rabatowe dostępne są w aplikacji mobilnej PTS.

Więcej informacji znajdą Państwo pod adresem: konferencja.dentonet.pl.