Konferencja I Love Endo pod patronatem Sekcji Endodoncji PTS już coraz bliżej – Polskie Towarzystwo Stomatologiczne

Aktualności

Konferencja I Love Endo pod patronatem Sekcji Endodoncji PTS już coraz bliżej

Konferencyjne, endodontyczne i letnie dni 30 czerwca – 1 lipca 2023 r. już coraz bliżej! Przypominamy, że w tym terminie w Jachrance pod Warszawą odbędzie się 3-cia edycja międzynarodowej endodontycznej konferencji I Love Endo. Zaplanuj pierwsze dni lata na rozszerzenie endodontycznych horyzontów w trakcie wykładów oraz warsztatów, a także nawiązując nowe znajomości z lekarzami z całej Polski, a także zagranicy. Tegoroczna konferencja I Love Endo została objęta patronatem Sekcji Endodoncji Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.

 

Wszyscy członkowie Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego z opłaconą bieżącą składką członkowską (za 2023 rok) mają możliwość udziału w konferencji ze zniżką w wysokości 350 zł od cen regularnych. W celu uzyskania zniżki, podczas rejestracji na konferencję w polu Rabat należy podać kod rabatowy: PTS.

 

W trakcie konferencji I Love Endo, swój wykład wygłosi również prezes Sekcji Endodoncji PTS dr n. med. Hubert Gołąbek, wykład o tytule: „Między nauką a kliniką – czyli jak właściwie leczyć i kształcić się w endodoncji”.

 

Więcej informacji na temat zbliżającego się wydarzenia dostępnych jest na stronie internetowej konferencji I Love Endo: ilovendo.pl. Za pośrednictwem tej witryny można także kupić bilety wstępu na tegoroczną konferencję I Love Endo: ilovendo.pl/rejestracja.