Listerine i PTS wspierają gabinety - bezpłatny pakiet dla aktywnych

COVID-19

Listerine i PTS wspierają gabinety: dla kogo zestawy edukacyjne?

Marka LISTERINE® zaangażowała się w realizację wytycznych PTS dotyczących pracy w gabinecie stomatologicznym w obliczu zagrożenia COVID-19. Mamy niespodziankę dla praktyk, które zgłosiły się mapę PTS, która pomogła wielu pacjentom odnaleźć drogę do rozwiązania pilnych problemów stomatologicznych. 

Wspólnie przygotowaliśmy dla  gabinetów stomatologicznych 1000 zestawów z materiałami edukacyjnymi:

  • skierowanych do pacjenta pod hasłem „Gabinet przestrzegający zaleceń PTS”, które uspokoją i wytłumaczą kluczowe zasady biobezpieczeństwa. Materiały będą dostępne w formie plakatu adhezyjnego, naklejki adhezyjnej oraz naklejki na drzwi wejściowe do gabinetu.
  • skierowanych do personelu stomatologicznego, zawierających wytyczne i kroki dotyczące biobezpieczeństwa. PTS i Slowdentistry Polska przygotowało 3 plakaty, a marka Listerine animację, która już wkrótce będzie dostępna na profilu Listerine dla Profesjonalistów.

Przedstawiciele Listerine® będą kontaktować się z gabinetami zarejestrowanymi na mapie dostępnych gabinetów https://pts.net.pl/gabinety/w celu ustalenia wysyłek. Jeśli chcesz otrzymać materiały, to możesz też skontaktować się z przedstawicielem Listerine®, dane kontaktowe znajdziesz tutaj:

Profil Listerine dla Profesjonalistów

lub tutaj:

Zespół przedstawicieli LISTERINE
Lp Imię i Nazwisko Telefon e-mail województwo
1 Małgorzata Radziejewska 697 716 369 mradziej@ITS.JNJ.com woj. mazowieckie; woj. podlaskie
2 Aleksandra Popławska 605 745 791 APoplaw1@its.jnj.com woj. łódzkie; woj. kujawsko-pomorskie
3 Dominika Tulkis 607 513 917 dtulkis@its.jnj.com woj. wielkopolskie; woj. zachodnio-pomorskie; woj. lubuskie
4 Monika Fryczkowska 605 743 234 mfryczk1@ITS.JNJ.com woj. śląskie 1: Bielsko-Biała, Sosnowiec, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Czeladź, Częstochowa, Pszczyna, Żywiec, Cieszyn, Zawiercie; woj. dolnośląskie
5 Marta Kuś 785 122 662 mkus@ITS.JNJ.com woj. śląskie 2: Katowice, Tychy, Kędzierzyn, Chorzów, Siemianowice, Jaworzno, Mysłowice, Mikołów; woj. opolskie
6 Izabela Zaremba 722 201 740 Izaremba@its.jnj.com woj. lubelskie; woj. świętokrzyskie
7 Magdalena Powroźnik 691 603 868 mchwaste@its.jnj.com woj. małopolskie; woj. podkarpackie
8 Wiktoria Nwc 697 800 429 Wnowc@its.jnj.com woj. pomorskie; woj. warmińsko-mazurskie