Listerine i PTS wspierają gabinety - bezpłatny pakiet dla aktywnych

COVID-19

Listerine i PTS wspierają gabinety: dla kogo zestawy edukacyjne?

Marka LISTERINE® zaangażowała się w realizację wytycznych PTS dotyczących pracy w gabinecie stomatologicznym w obliczu zagrożenia COVID-19. Mamy niespodziankę dla praktyk, które zgłosiły się mapę PTS, która pomogła wielu pacjentom odnaleźć drogę do rozwiązania pilnych problemów stomatologicznych. 

Wspólnie przygotowaliśmy dla  gabinetów stomatologicznych 1000 zestawów z materiałami edukacyjnymi:

  • skierowanych do pacjenta pod hasłem „Gabinet przestrzegający zaleceń PTS”, które uspokoją i wytłumaczą kluczowe zasady biobezpieczeństwa. Materiały będą dostępne w formie plakatu adhezyjnego, naklejki adhezyjnej oraz naklejki na drzwi wejściowe do gabinetu.
  • skierowanych do personelu stomatologicznego, zawierających wytyczne i kroki dotyczące biobezpieczeństwa. PTS i Slowdentistry Polska przygotowało 3 plakaty, a marka Listerine animację, która już wkrótce będzie dostępna na profilu Listerine dla Profesjonalistów.

Przedstawiciele Listerine® będą kontaktować się z gabinetami zarejestrowanymi na mapie dostępnych gabinetów https://pts.net.pl/gabinety/w celu ustalenia wysyłek. Jeśli chcesz otrzymać materiały, to możesz też skontaktować się z przedstawicielem Listerine®, dane kontaktowe znajdziesz tutaj:

Profil Listerine dla Profesjonalistów

lub tutaj: