MATERIAŁ PROMOCYJNY! Philips Sonicare – to więcej niż szczoteczka do zębów! – Polskie Towarzystwo Stomatologiczne

Aktualności

MATERIAŁ PROMOCYJNY! Philips Sonicare – to więcej niż szczoteczka do zębów!

Obchodząca w ubiegłym roku 30. rocznicę, marka Philips Sonicare od początku powstania była wizjonerska i kładła nacisk na związek między zdrowiem jamy ustnej, a zdrowiem ogólnym. Działania Philips Sonicare, opracowane we współpracy ze środowiskiem lekarzy dentystów, polegają na ciągłym wprowadzaniu innowacji pozwalających pacjentom podnosić poziom higieny jamy ustnej w domu, pomiędzy wizytami u stomatologa i higienistki stomatologicznej.

Mycie zębów to coś, co wszyscy powinnyśmy robić przynajmniej dwa razy dziennie. I chociaż wielu z nas szczotkuje je bez zastanawiania się nad tym, Philips Sonicare zajmuje szczególne miejsce w sercach wielu osób. Philips Sonicare to produkty nie tylko innowacyjne, ale i pożądane. Markę doceniają zarówno osoby borykające się z problemami w obrębie jamy ustnej, czy noszące aparat ortodontyczny, ale także osoby chcące zadbać o wyższy poziom higieny. Ta grupa tym chętniej sięga również po irygatory Philips Sonicare. Dodatkowo marka Philips Sonicare wspiera najmłodszych w wyrabianiu zdrowych nawyków na całe życie. Pierwsi użytkownicy szczoteczek elektrycznych sonicznych Philips Sonicare, korzystają już z pewnością ze szczoteczek przeznaczonych dla nastolatków i dorosłych. Szczoteczka Philips Sonicare For Kids  sprawia, że ​​ dzięki aplikacji i sympatycznej postaci Sparkly’ego, mycie zębów stało się przyjemnością.

Technologia w sercu marki

Wszystkie modele szczoteczek do zębów Philips Sonicare, które są używane i polecane na całym świecie, opierają się na działaniu technologii sonicznej. Czyszcząca siła Philips Sonicare (aż 62 tys. ruchów na minutę) to unikalne połączenie dynamicznego ruchu końcówki, która mechanicznie rozbija płytkę bakteryjną oraz szerokich ruchów wymiatających włókien, które skutecznie usuwają już rozbitą płytkę. Poczuj moc mikrobąbelków wtłaczanych głęboko w przestrzenie międzyzębowe, trudno dostępne miejsca oraz wzdłuż linii dziąseł, powstałych pod wpływem dynamicznych ruchów włókien Philips Sonicare.

 Oprócz współpracy z profesjonalistami z zakresu stomatologii, Philips Sonicare wykorzystuje inteligentne technologie – tutaj przykładem może być najbardziej zaawansowana szczoteczka do zębów w portfolio Philips, Philips Sonicare Prestige 9900 z technologią SenseIQ. Dzięki niej szczoteczka diagnozuje technikę szczotkowania, wyczuwa siłę nacisku, ruch, pokrycie, a także inne dane, z częstotliwością nawet 100x na sekundę. Dzięki zebranym informacjom adaptuje się w czasie rzeczywistym i dopasowuje intensywność czyszczenia, gdy włókno dociska się zbyt mocno. Wreszcie koniec z nadmiernym naciskiem na dziąsła i zęby! Ponadto szczoteczka współpracuje z aplikacją Philips Sonicare,  dzięki której otrzymasz indywidualny instruktaż i wskazówki podczas szczotkowania oraz szczegółowe raporty ze wszystkich dni.

30 lat historii innowacji w ramach rozwoju produktów Sonicare

Od momentu powstania i stworzenia Philips Sonicare 30 lat temu, związek między zdrowiem jamy ustnej i ogólnym stanem organizmu staje się coraz wyraźniejszy, a na całym świecie Philips Sonicare nadal koncentruje się na wykorzystaniu technologii do utrzymania zdrowia i samopoczucia ludzi na wysokim poziomie, stawiając przede wszystkim na zespół i innowacje. Ze wszystkimi wprowadzonymi na przestrzeni lat zmianami i innowacjami, firma Philips z dumą może stwierdzić, że spełniła swoją wizję, gdy trzy dekady temu wyruszyła w podróż z technologią Philips Sonicare, aby ustanowić ją światowym standardem w pielęgnacji jamy ustnej. Chcielibysmy przedstawić mapę historii 30 lecia Philips Sonicare.