Odbierz bezpłatny egzemplarz Kalendarza 2024 PTS-u i firmy Septodont – Polskie Towarzystwo Stomatologiczne

Aktualności

Odbierz bezpłatny egzemplarz Kalendarza 2024 PTS-u i firmy Septodont

Zbliża się koniec roku, a to najwyższy czas na to, aby zaopatrzyć się w kalendarze – niezbędne w każdej praktyce do planowania pracy w ciągu następnych dwunastu miesięcy. Z wielką radością oddajemy w Państwa ręce kalendarz ścienny przygotowany przez @Polskie Towarzystwo Stomatologiczne oraz @Septodont Polska. Ozdobą tej unikatowej publikacji są prace najmłodszych artystów, które powstały w ramach wakacyjnego konkursu plastyczno-technicznego dla dzieci i ich opiekunów, zatytułowanego „Próchnica zębów nie ma wakacji”. 

Więcej na temat tego przedsięwzięcia przeczytać można w samym kalendarzu: – Konkurs ten nie tylko rozwija twórcze umysły najmłodszych, ale także edukuje o zdrowiu jamy ustnej, jak również jest wyrazem troski Septodont Polska o zdrowie i uśmiech dzieci. Głównym celem konkursu było połączenie sztuki i nauki, by w ciekawy sposób przekazać informacje na temat zdrowia zębów. Wybór 15 zwycięskich prac stanowił ogromne wyzwanie, bowiem wiele utalentowanych dzieci wyraziło swoją kreatywność w niesamowity sposób. Zwycięskie prace stały się częścią kalendarza, który teraz oddajemy w Państwa ręce.

Kalendarz ten nie tylko pięknie ozdobi gabinety stomatologiczne w całej Polsce, ale także będzie przypominał o ważności dbania o zdrowie jamy ustnej przez cały rok. To hołd dla talentu młodych artystów oraz dla idei zdrowego stylu życia, którą promuje kampania „Polska Mówi aaa”. Wspólnie tworzymy przestrzeń, w której edukacja i sztuka łączą się w przekazie wiedzy na temat zdrowia zębów w przystępny i zachęcający sposób – napisano w publikacji.

Aby otrzymać bezpłatny egzemplarz Kalendarza, należy wypełnić formularz, który jest dostępny na stronie: https://www.septodont.com.pl/kalendarz-2024-formularz-zgloszeniowy/. Liczba egzemplarzy jest ograniczona, dlatego o otrzymaniu kalendarza decyduje kolejność zgłoszeń. Publikacja @Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego i firmy @Septodont Polska jest przeznaczona dla lekarzy stomatologów. Zapraszamy!