Rekomendacja FDI dla VI Kongresu Stomatologii (Nadarzyn, 7–9 września) – Polskie Towarzystwo Stomatologiczne

Aktualności

Rekomendacja FDI dla VI Kongresu Stomatologii (Nadarzyn, 7–9 września)

Już za trzy tygodnie w ramach Warsaw Dental Medica Show 2023 rozpocznie się wyczekiwane przez wielu lekarzy dentystów wydarzenie, jakim jest szósta edycja Kongresu Stomatologii pod patronatem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. To znakomita okazja do nabywania wiedzy na mistrzowskim poziomie, a także refleksji nad przyszłością zawodu lekarza stomatologa w kontekście dalszego kształcenia i zdobywanych kompetencji zawodowych. 

Przed nami trzydniowy maraton wykładów przygotowanych przez liderów opinii, a zarazem praktyków między innymi z takich dziedzin jak implantoprotetyka, periodontologia, endodoncja oraz stomatologia estetyczna. Dodatkowo podczas kongresu prezentowane będą wykłady dla asysty i higienistek stomatologicznych, dostępne będą także warsztaty. Szczegółowy program VI Kongresu Stomatologii znaleźć można na stronie internetowej tego wydarzenia. 

Wielkie zainteresowanie wzbudza także zaplanowana na ostatni dzień kongresu (sobota 9 września) debata, w której eksperci (prof. dr hab. Marzena Dominiak, prof. dr hab. Tomasz Gedrange, prof. dr hab. Tomasz Konopka, dr hab. Edward Kijak) wraz z zaproszonymi gośćmi podejmą się udzielenia odpowiedzi na pytanie, jakie kompetencje uzyska lekarz dentysta w procesie kształcenia podyplomowego – od specjalizacji przez umiejętności do mikropoświadczeń. 

Tym bardziej jest nam miło poinformować, że VI Kongres Stomatologii dostrzegli i docenili eksperci Światowej Federacji Dentystycznej. Na stronie internetowej World Dental Federation, w zakładce events (wydarzenia) znalazła się rekomendacja FDI dla zbliżającego się wydarzenia pod patronatem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego

Wszystkich lekarzy dentystów zapraszamy do uczestnictwa w Warsaw Dental Medica Show oraz VI Kongresie Stomatologii. Bezpłatna rejestracja na kongres dostępna jest pod adresem: https://dentalmedicashow.pl/rejestracja-uczestnicy-targow/. Zapraszamy!