SDPwO, czyli ortodoncja w pigułce. „Lastminute”dla członków PTS!

Aktualności

SDPwO, czyli ortodoncja w pigułce. „Lastminute” dla członków PTS!

Studium Doskonalenia Praktycznego w Ortodoncji powoli kończy zapisy na VI edycję cyklu. W pięciu dotychczasowych edycjach wzięło udział ponad 150 stomatologów, którzy w skondensowanej formie przyswajali wiedzę z zakresu ortodoncji, niezbędną do rozpoczęcia samodzielnej praktyki. Tylko do 19 czerwca członkowie Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego, dzięki ofercie „lastminute”, mogą zapisać się do SDPwO, otrzymując przy okazji wartościowy prezent!

SDPwO powstało w odpowiedzi na potrzeby lekarzy dentystów, którzy pragną bezpiecznie, skutecznie i odpowiedzialnie leczyć pacjentów z problemami ortodontycznymi. Studium daje szansę na to, by zdobyć wiedzę, której nie da się przyswoić podczas studiów stomatologicznych na całym świecie. – Naszym celem jest przygotowanie do współpracy ze specjalistami ortodontami oraz zainteresowanie tą dziedziną potencjalnych kandydatów na specjalistów – tłumaczą organizatorzy SDPwO.

ZAPISZ SIĘ DO PTS!

Program Studium przygotowany został przez wybitnych specjalistów z dziedziny ortodoncji. Jego autorką jest prof. dr hab. n. med. Anna Komorowska. Kierownikiem naukowym Studium, odpowiedzialnym również za ciągłe dostosowywanie go do najnowszych światowych standardów leczenia, jest dr n. med. Barbara Warych. Pierwsza sesja VI edycji zaplanowana została na 26-27 czerwca. – Zajęcia odbywają się w Warszawie, raz w miesiącu podczas 15 dwudniowych sesji – opowiadają przedstawiciele SDPwO. – Spotykamy się w piątki a zajęcia trwają do soboty – dodają.

Za proces kształcenia odpowiedzialni są doświadczeni lekarze-praktycy, mający za sobą tysiące godzin spędzonych zarówno w roli ortodontów jak i wykładowców akademickich. Studium dedykowane jest dla osób mocno zmotywowanych do zdobywania wiedzy i późniejszego jej ugruntowania. Jak mówią organizatorzy, słuchacze muszą przeznaczyć czas również na samokształcenie w domu. – Dostarczamy uczestnikom Studium materiały niezbędne do pracy w domu, dzięki którym mogą oni osiągnąć m.in. tak ważną w pracy ortodonty biegłość w pracy z drutem – słyszymy.

Choć start najnowszej, VI edycji SDPwO już za pasem (przypominamy – 26 czerwca!), jej organizatorzy, firma Olorto, przygotowali ofertę specjalną tylko dla członków Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego! Osoby, które skontaktują się z firmą do 19 czerwca i powołają na członkostwo w PTS otrzymają atrakcyjny prezent! Szczegółowe informacje na temat rekrutacji oraz wartościowej nagrody dla członków PTS uzyskać można kontaktując się bezpośrednio z firmą:

Olorto Sp. z o.o.
Tel: 601-666-608
E-mail:kontakt@ortodoncja.edu.pl
www.ortodoncja.edu.pl