Rusza platforma zakupowa Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego

COVID-19

Rusza platforma zakupowa PTS!

Maseczki ochronne, przyłbice, kombinezony, rękawice, środki do dezynfekcji, oczyszczacze powietrza oraz wiele innych produktów można zamówić poprzez platformę zakupową przygotowaną przez Polskie Towarzystwo Stomatologiczne.

Polskie Towarzystwo Stomatologiczny po raz kolejny udowadnia, że jest organizacją, na którą można liczyć. Obiecaliśmy, że podejmiemy wysiłek stworzenia platformy umożliwiającej zamawianie środków ochrony indywidualnej oraz nowoczesnych urządzeń optymalizujących bezpieczeństwo sanitarne w gabinecie i słowa dotrzymaliśmy.

– W tej chwili w ofercie platformy jest ponad 80 produktów, które można zamawiać dzięki takim firmom jak: Batist Medical, Equadent, Hol Dental Depot, SHOP DENT, System Czyste Powietrze oraz WARMTEC. Należy się spodziewać, że produktów wkrótce będzie jeszcze więcej, ponieważ prowadzimy rozmowy z kolejnymi dostawcami. Zgodnie z obietnicą wiele produktów posiada specjalne ceny dla członków Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego – podkreśla Piotr Flejszar, dyrektor biura ZG PTS.

ZAMÓW ŚRODKI OCHRONY INDYWIDUALNEJ TUTAJ

Zamieszczone na platformie informacje o produktach prezentowanych do sprzedaży pochodzą od producenta produktu bądź od sprzedającego. Ceny towarów prezentowane na platformie są cenami ustalanymi przez sprzedawców.

Platfoma zakupowa to kolejna inicjatywa Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego w trudnym dla branży czasie epidemii koronawirusa. Wśród najważniejszych działań PTS ostatnich miesięcy należy wymienić:

– stworzenie centrum wiedzy o COVID-19 w stomatologii oraz wytycznych dla gabinetów,

– zrealizowanie cyklu webinarów prowadzonych przez ekspertów PTS,

– opracowanie mapy gabinetów stomatologicznych przyjmujących pacjentów w czasie COVID-19,

– reprezentowanie środowiska w mediach ogólnopolskich,

– przygotowanie, wspólnie z Partnerami, materiałów edukacyjnych (m.in. filmy, plakaty)

– dystrybucja tzw. zestawów pomocowych PTS (pakiety środków ochrony indywidualnej)

* Polskie Towarzystwo Stomatologiczne nie prowadzi sprzedaży produktów dostępnych w sklepie, a jedynie udostępnia platformę do złożenia zamówienia na produkty w konkurencyjnych, wynegocjowanych cenach, szczególnie dla Członków PTS.