Sekcja Endodoncji Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego obejmuje patronatem konferencję ENDOMEETING 2024 – Polskie Towarzystwo Stomatologiczne

Aktualności

Sekcja Endodoncji Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego obejmuje patronatem konferencję ENDOMEETING 2024

Miło nam poinformować, że Sekcja Endodoncji Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego ma zaszczyt objąć patronatem, cieszącą się dużym uznaniem, konferencję ENDOMEETING 2024.

Konferencja odbędzie się w dniach 22-23.03.2024 w hotelu Vienna House Andel’s Łódź, a organizatorem jest firma Dental CLASS. Wspaniałym, tradycyjnym przedkongresowym dodatkiem konferencji również w tym roku będzie seminarium ENDOSUSHI, a praktycznego wymiaru całości nadadzą organizowane warsztaty.

Dwa dni wypełnione ciekawymi wykładami, które wygłoszą znamienici polscy jak i zagraniczni wykładowcy. Najnowsza wiedza na temat aktywacji płynów, kształtowania przestrzeni endodontycznej czy technik znieczulenia do zabiegu przyda się w praktyce każdego lekarza stomatologa.

Wspaniała okazja na wymianę poglądów w rozmowach kuluarowych jak również możliwość poznania entuzjastów endodoncji w luźniejszej atmosferze podczas wieczornego ENDOPARTY.

To już 10 edycja konferencji ENDOMEETING co świadczy o profesjonalnej organizacji i dużym uznaniu dla tego wydarzenia wśród stomatologów.

Polecamy i zapraszamy do udziału, wszystkie szczegóły znajdziecie Państwo na stronie https://dentalclass.pl/kurs/endomeeting2024/

 

Zarząd Sekcji Endodoncji Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego