Targi w Krakowie wracają do gry! DENTAMED już jesienią a KRAKDENT na wiosnę! – Polskie Towarzystwo Stomatologiczne

Aktualności

Targi w Krakowie wracają do gry! DENTAMED już jesienią a KRAKDENT na wiosnę!

Szeroka oferta imprez targowych, nowe strefy tematyczne i liczne spotkania z ekspertami podczas planowanych konferencji — wszystko to już jesienią w Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków. – Z ogromną radością powracamy do wydarzeń stacjonarnych. Jesteśmy silniejsi, jeszcze bardziej ze sobą zżyci, mamy wiele pomysłów i energię, aby już we wrześniu odpowiedzieć na potrzeby wystawców oraz zwiedzających. – zapowiada Grażyna Grabowska, Prezes Targów w Krakowie.

Nowe formaty imprez

Kalendarz Targów w Krakowie obfituje w wiele spotkań przygotowanych z myślą o przedstawicielach różnych branż. Wśród nich znajdziemy cenione od lat Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie®, Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA®, czy Międzynarodowe Targi Wina w Krakowie ENOEXPO®. Również w dziedzinie targów przemysłowych nie zabraknie cenionych imprez, tj. Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych SYMAS®, Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji MAINTENANCE czy Międzynarodowe Targi Elementów Złącznych i Technik Łączenia FASTENER POLAND. W tym roku sezon targowy rozpoczniemy od nowości. Już 10-11 września organizatorzy zapraszają na Targi Reha INNOVATIONS. Fizjoterapia. Nowoczesna diagnostyka. Odnowa biologiczna. Tematami wiodącymi będą zagadnienia związane z wykorzystaniem nowych technologii w służbie człowiekowi, w tym przy kompleksowej rehabilitacji w dobie pandemii COVID-19. W trakcie trwania targów odbędzie się REHA Sympozjum. XX Sympozjum Naukowe Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji.

Zgodnie z decyzją Ministra Zdrowia od 6 czerwca możliwa jest organizacja targów, konferencji i kongresów. To dobra wiadomość dla przemysłu spotkań, która ma za sobą bardzo trudny czas. Jeszcze nigdy z taką niecierpliwością nie czekaliśmy na… jesień. Za nami najtrudniejszy w historii całej firmy okres, ale nie chcemy patrzeć w przeszłość, skupiamy się na przyszłości. Czeka nas dużo pracy, ponieważ chcemy, aby nasze imprezy wyróżniały się na tle konkurencji jakością, oryginalnym ujęciem tematu i poziomem programu towarzyszącego. Jestem przekonana, że z takim zespołem, jaki mamy, sprostamy nowym wyzwaniom. – zapowiada Ewa Woch, Wiceprezes Targów w Krakowie.

Symboliczne rozbicie ściany szpitala tymczasowego

Podczas konferencji prasowej, która odbyła się 22.06.2021 r. w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków dokonano symbolicznego wyburzenia fragmentu ściany szpitala tymczasowego, który w obiekcie funkcjonował od listopada 2020 r. do końca maja 2021 r. – Od założenia Targów w Krakowie, czyli od 25 lat budowaliśmy m.in. firmę o ugruntowanej pozycji na rynku, nowoczesny obiekt, imprezy o międzynarodowym charakterze, zgrane zespoły. Ten jeden jedyny raz burzyliśmy… ścianę szpitala tymczasowego w EXPO Kraków. To symbol tego, że jesteśmy gotowi na przyjęcie gości oraz powrót wydarzeń stacjonarnych. Patrzymy z nadzieją w przyszłość i nie możemy doczekać się jesieni i pierwszych zaplanowanych targów. – podsumowuje Grażyna Grabowska, Prezes Targów w Krakowie.

Kalendarz wydarzeń – https://targi.krakow.pl/pl/kalendarz.html