Zapraszamy na stoisko PTS-u podczas targów CEDE 2021 – Polskie Towarzystwo Stomatologiczne

Aktualności

Zapraszamy na stoisko PTS-u podczas targów CEDE 2021

Jeszcze do soboty 8 października przedstawicieli Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego spotkać można na odbywającej się w Łodzi wystawie CEDE 2021. Zapraszamy na stoisko B.10.1, od strony bramy B.

29. Środkowoeuropejska Wystawa Produktów Stomatologicznych CEDE 2021 odbywa się w Atlas Arenie w Łodzi od czwartku 7 października. Jeszcze do soboty 9 października przedstawicieli Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego spotkać można na stoisku B.10.1, od strony wejścia B.

Na naszym stoisku zapoznać się można m.in. ze szczegółami obchodów 70-lecia PTS-u, których kulminacja będzie miała miejsce również w Łodzi – w hotelu DoubleTree by Hilton – w dniach 26-27 listopada. Nasi przedstawiciele udzielają informacji o codziennej działalności Towarzystwa, m.in. w zakresie Sekcji Profilaktyki i Promocji Zdrowia. Zwiedzający mogą również zapoznać się z materiałami naszych partnerów oraz otrzymać próbki ich produktów. Zapraszamy!

Środkowoeuropejska Wystawa Produktów Stomatologicznych CEDE to najstarsze tego typu wydarzenie w Polsce. Jego pierwsza edycja odbyła się w 1991 r. w Łodzi. W tym roku swoją ofertę podczas CEDE 2021 prezentuje ponad 100 wystawców: producentów, dystrybutorów i sprzedawców narzędzi, materiałów i wyposażenia do gabinetów stomatologicznych, a także wydawnictwa branżowe oraz instytucje zrzeszające osoby związane zawodowo ze stomatologią.