Zbliżamy się do końca kolejnego roku, ponownie niełatwego dla naszego środowiska, naznaczonego pandemią.
Za nami także zwieńczony sukcesem Jubileusz 70-lecia powstania Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.
Zanim jednak z nowymi planami i nadziejami wejdziemy w 2022 rok, przyjmijcie Państwo życzenia
od Kierownictwa naszego Towarzystwa: Prezydent – prof. dr hab. n. med. Marzeny Dominiak oraz Zastępcy Sekretarza Generalnego – prof. dr. hab. n. med. Tomasza Gedrange.
Przygotuj się do naboru wniosków w projekcie „Dostępna stomatologia” — uruchamiamy Punkt Kontaktowy!
Już w czerwcu zostanie ogłoszony nabór wniosków o udzielenie grantów w projekcie „Dostępna stomatologia”. To


