Jubielusz 70 lat PTS - Świętuj razem z nami! – Polskie Towarzystwo Stomatologiczne

Aktualności

Jubielusz 70 lat PTS – Świętuj razem z nami!

Do Jubieluszu 70- lecia PTS pozostało już tylko 104 dni!
Dziękujemy Partnerom Strategicznym, Oral-B Professional PolskaMarrodent, Dentsply Sirona Implants, Philips Sonicare, Warsaw Dental Medica Show, że jesteście z Nami i wspieracie organizacje  jubileuszu na każdym etapie przygotowań. Jesteśmy przekonani, że jubileusz 70-lecia PTS będzie świętem polskiej stomatologii, które razem będziemy celebrować w trzech wymiarach: edukacyjnym, integracyjnym oraz charytatywnym.
  • W wymiarze edukacyjnym spotykamy się na dwudniowej konferencji naukowej, na którą zaprosiliśmy już  wybitnych przedstawicieli różnych specjalności stomatologicznych z Polski oraz zagranicy.
  • W wymiarze integracyjnym będziemy bawić się w rytm dobrej muzyki oraz w towarzystwie znakomitego artysty Andrzeja Piasecznego.
  • Wymiar charytatywny Jubileuszu pozwoli na pomoc najbardziej potrzebującym. Szczegóły w tym zakresie już nie długo podamy do szerokiej  publicznej wiadomości.

Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkich Partnerów biznesowych, którzy chcieliby włączyć się w organizację tego święta polskiej stomatologii.

Kontakt w sprawie współpracy: Piotr Flejszar (Dyrektor Biura ZG PTS) tel: + 48 601 682 368 e-mail: piotr.flejszar@pts.net.pl