Razem spotkajmy się na IV Kongresie Stomatologii w Nadarzynie! – Polskie Towarzystwo Stomatologiczne

Aktualności

Razem spotkajmy się na IV Kongresie Stomatologii w Nadarzynie!

IV edycja Kongresu Stomatologii podczas targów WDMS 2021 startuje mniej niż za miesiąc. To zaproszenie kierujemy do wszystkich zainteresowanych merytoryczną warstwą tegorocznych wykładów oraz do tych, którzy w tym wydarzeniu udziału jeszcze nie brali.

9 września, w czwartek o godz. 10.30 otworzą się sale wykładowe w PTAK Warsaw Expo w Nadarzynie. Targi i Kongres zaplanowano aż na 3 dni, tj; do soboty 11 września do godziny 16.30,  który zakończy się wykładem Prezydenta PTS.

 

A co czeka uczestników w trakcie tych trzech dni?

Wystawa: swobodnie i bezpiecznie

Organizator w tym roku szczególnie zadbał o bezpieczne i swobodne poruszanie się pomiędzy stoiskami ponad 150 marek i wystawców gdzie nie potrzeba biletu a wystarczy elektroniczna karta wstępu, którą można wygenerować online przed przyjazdem do Nadarzyna rejestrując się na stronie www.dentalmedicashow.pl lub można ją otrzymać na miejscu. Przed rozpoczęciem zwiedzania warto zaopatrzyć się w mapę wystawy, a także i choć kilka chwil poświęcić na weryfikację kto z wystawców i gdzie w tym roku znajduje się na stoisku bo z roku na rok wystawców dynamicznie przybywa.

Kongres: aktualizacja wiedzy priorytetem pod szyldem PTS

IV Kongres Stomatologii w Nadarzynie to jeden z największych projektów edukacyjnych w polskiej branży stomatologicznej w 2021 roku. Jednak to nie ilość wykładów, warsztatów czy prelegentów są tutaj najważniejsze. Celem nadrzędnym projektu jest aktualizacja wiedzy zgodna z medycyną i stomatologią opartą na faktach. Czwarta edycja Kongresu obfitować będzie w tematykę merytoryczną i praktyczną, która dla większości lekarzy dentystów ogólnie praktykujących będzie cennym źródłem wiedzy.

Program Kongresu przygotowano tak, aby usatysfakcjonować zarówno tych, którzy do Nadarzyna przyjadą na trzy dni, jak i jeden dzień. Warto rejestrować się już teraz, bo dla lekarzy stomatologów organizator przygotował promocyjną pulę bezpłatnych zaproszeń, gdzie po rejestracji i deklaracji chęci udziału w Kongresie oczekujmy na kontakt telefoniczny od Organizatora, gdzie podczas rozmowy telefonicznej można zgłosić chęć skorzystania z promocyjnego zaproszenia do udziału w VI edycji Kongresu na podstawie dedykowanego QR kodu wysyłanego w wersji elektronicznej do zainteresowanej osoby.

Spotkajmy się w Nadarzynie

W mieniu PTS oraz Organizatora targów WDMS 2021 zapraszamy na 3 dni merytorycznej dyskusji z udziałem wykładowców z Polski i ze świata gdzie będzie to czas, w którym poza merytorycznymi aspektami wiedzy z dziedziny stomatologii na najwyższym światowym poziomie znów spotkamy się razem po tak długim i trudnym dla nas wszystkich czasie. Do zobaczenia w Nadarzynie!

Strona do rejestracji na Kongres: https://dentalmedicashow.pl/rejestracja-uczestnicy-targow/#rejestracja