Rośniemy w siłę wraz z aplikacją mobilną PTS

Aktualności

Rośniemy w siłę wraz z aplikacją mobilną PTS

Rośniemy w siłę wraz z aplikacją mobilną PTS

W ciągu trzech dni targów KRAKDENT, społeczność Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego powiększyła się o kilkudziesięciu nowych członków. Większość z nich korzysta już z mobilnej aplikacji PTS.

Premiera aplikacji mobilnej PTS była jednym z ważniejszych elementów udziału w tegorocznych targach KRAKDENT. Aplikacja, dostępna na urządzenia mobilne z systemem Android (Google Play) oraz iOS (Apple Store), została przygotowana przez specjalistów z firmy FELG DENT (Partner Aplikacji), która na co dzień dostarcza stomatologom świetny program do zarządzania gabinetem. W ciągu najbliższych dni apka będzie do pobrania również z Apple Store.

POBIERZ APLIKACJĘ NA URZĄDZENIE MOBILNE Z SYSTEMEM ANDROID

W Krakowie, na stoisku PTS dochodziło do wielu wiązanych transakcji. Ci, którzy legitymowali się statusem członka PTS, odbierali swoje karty, pobierali aplikację i zakładali w niej konto. Pozostali, korzystali z możliwości opłacenia członkostwa na miejscu, a następnie bacznie wsłuchiwali się w instrukcje dotyczące pobierania i rejestrowania apki.

– Wchodzimy na nowy poziom mobilności. Aplikacja mobilna PTS ma jeszcze bardziej zbliżyć członków do produktów i usług Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego oraz Partnerów towarzystwa. Aplikację można traktować jako centrum zarządzania swoim członkostwem. Z pewnością aplikacja nie będzie odwzorowaniem strony internetowej www.pts.net.pl, do której dostęp ma każdy. Wkrótce, niektóre treści będą dostępne jedynie z poziomu aplikacji. Tutaj będą również zakodowane promocje wypracowane w ramach współpracy z Partnerami PTS – tłumaczy Lucyna Jasińska, dyrektor biura ZG PTS.

Apka umożliwia także przeglądanie prac w ramach PTS Case Study Club. Projekt będzie stopniowo rozbudowywany i wkrótce pojawią się kolejne funkcjonalności.