Baza Dobrej Edukacji PTS – wiedza blisko Ciebie. Znajdź szkolenie

Wiedza

Baza Dobrej Edukacji PTS – wiedza blisko Ciebie

Baza Dobrej Edukacji nie jest pierwszą wyszukiwarką edukacyjną w branży dentystycznej, ale bez wątpienia jedyną, która – w jednym miejscu – pozwala odnaleźć wykład, szkolenie, kurs lub konferencję organizowane przez Oddziały Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.

Baza Dobrej Edukacji jest intuicyjnym narzędziem dedykowanym dla tych wszystkich, którzy poszukują sprawdzonych wydarzeń edukacyjnych. Znajdują się w niej projekty organizowane przez lokalne Oddziały Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego (jest ich 24), wydarzenia rekomendowane przez PTS oraz wyróżnione Patronatem Honorowym PTS.

 – Projekt #PTSodnowa, to nie tylko liczne działania na szczeblu centralnym, ale również cenne projekty realizowane w Oddziałach. Szkolenia, chociażby te w formule zebrań szkoleniowo-naukowych, które organizowane są zgodnie ze Statutem PTS, z pewnością mają dużą wartość merytoryczną, do tej pory niewykorzystywaną zgodnie z potencjałem. Chcemy to zmienić. Baza pozwoli na dotarcie z wiedzą o dobrych wykładach czy kursach do większej liczby osób – podkreśla prof. Marzena Dominiak, prezydent PTS.

Czytaj także: Jest nowy Statut PTS

BDE „ruszyła” podczas CEDE 2018. Każdego dnia dodawane są do niej kolejne pozycje, zarówno na ten rok, jak i przyszły.

– Warto dodać, że z myślą o podnoszeniu poziomu szkoleń organizowanych w Oddziałach powstał tzw. bank tematów. To lista wykładowców (oraz tematów), którzy są gotowi do podzielenia się wiedzą w ramach lokalnych szkoleń. Zachęcam wszystkich Prezesów do skorzystania z tej opcji – dodaje prof. Marzena Dominiak.

ZOBACZ BAZĘ DOBREJ EDUKACJI