Juvenes Pro Medicina z Patronatem Honorowym PTS

Aktualności

Juvenes Pro Medicina z Patronatem Honorowym PTS

Juvenes Pro Medicina z Patronatem Honorowym PTS

57. Ogólnopolska i 15. Międzynarodowa Konferencja Naukowa Juvenes Pro Medicina 2019 organizowana przez Studenckie Towarzystwo Naukowe Uniwersytetu Medycznego w Łodzi odbędzie się pod Patronatem Honorowym Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.

Konferencja Juvenes Pro Medicina jest wydarzeniem organizowanym w całości wyłącznie przez Studentów Uniwersytetu Medycznego w Łodzi i ma na celu umożliwiać Studentom prezentację badań naukowych z zakresu nauk medycznych przed profesjonalnym Jury. Ze szczebla Ogólnopolskiego Konferencja awansowała 15 lat temu do rangi Międzynarodowej.

Patronat Honorowy PTS – zobacz jak uzyskać

PATRONAT HONOROWY PTS– Każdego roku sumiennie staramy się podnosić jakość organizowanego wydarzenia. Podczas edycji 2018 gościliśmy największą liczbę Zagranicznych uczestników w historii. Z radością i satysfakcją umożliwiamy Studentom z całego Świata wymianę naukowych doświadczeń. Wśród organizowanych sesji znajduje się panel Stomatologiczny. Znaczna część prezentowanych na Konferencji przez lata badań zaowocowała publikacjami w istotnych czasopismach medycznych. Konferencja może pochwalić się wysokim poziomem prac oraz zaangażowaniem znamienitych członków Jury. Wierzymy, że z każdą kolejną edycją nasz wkład w rozwój medycyny rośnie i jest doceniany – argumentowała w piśmie do PTS Magdalena Kowalczyk, wiceprzewodnicząca STN.

Konferencja Juvenes Pro Medicina odbędzie się w dniach 24-25 maja 2019 na terenie Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Więcej informacji o zeszłorocznej edycji Juvenes Pro Medicina znajduje się na stronie: www.jpm.umed.pl Informacje o Studenckim Towarzystwie Naukowym Uniwersytetu Medycznego w łodzi: www.stn.umed.pl.

Patronat Honorowy Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego jest przyznawany przedsiębiorcom i instytucjom powszechnie szanowanym, pełniącym lub organizującym wydarzenia edukacyjne i naukowe, promujące zdrowie i profilaktykę zdrowotną. Obejmując Honorowy Patronat nad wydarzeniem, Polskie Towarzystwo Stomatologiczne kreuje cele społeczne o charakterze prozdrowotnym.