PTS Wrocław i PTSS Wrocław oraz Duo-Med Centrum Stomatologiczne wspólnie w ramach kampanii „Polska mówi #aaa” – Polskie Towarzystwo Stomatologiczne

Aktualności

PTS Wrocław i PTSS Wrocław oraz Duo-Med Centrum Stomatologiczne wspólnie w ramach kampanii „Polska mówi #aaa”

Piękna pogoda, z której mogliśmy cieszyć się w miniony weekend w niemal całej Polsce, sprzyjała temu, by spędzać czas aktywnie na świeżym powietrzu. We Wrocławiu przyjemne udało się połączyć z pożytecznym – w sobotę 20 maja została bowiem przeprowadzona kolejna akcja profilaktyczna z cyklu wydarzeń ogólnopolskiej kampanii „Polska mówi #aaa”.

Akcja ta była częścią odbywającego się na Polach Marsowych V Festynu Sportowo-Rekreacyjnego pt. „Przewietrz się na Olimpijskim z AWF Wrocław”, który został zorganizowany przez wrocławską Akademię Wychowania Fizycznego im. Polskich Olimpijczyków oraz Klub Sportowy AZS-AWF Wrocław. Wśród licznych punktów reklamujących działania uczelni i promujących poszczególne dyscypliny sportu znalazło się stoisko akcji „Polska mówi #aaa”.

Każda osoba, która zgłosiła na nasze stanowisko mogła liczyć na przegląd stomatologiczny, a także otrzymanie próbek produktów do higieny jamy ustnej wraz z profesjonalnym instruktażem. W akcję zaangażowani byli przedstawiciele kliniki Duo-Med Centrum Stomatologiczne, PTS Wrocław oraz przyszli medycy z wrocławskiego oddziału Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii. Gratulujemy pomysłu, zaangażowania wszystkim Uczestnikom, Współorganizatorom oraz Partnerom (Elmex, Zdrowy Lizak Mniam-Mniam oraz marce MyEcoBrush, która dostarczyła ekologiczne szczoteczki do zębów dla wszystkich, którzy poddali się przeglądom stomatologicznym podczas festynu). Dziękujemy również za pomoc i współpracę podczas sobotniego wydarzenia!

O działaniach w ramach akcji „Polska mówi #aaa” wspomniano na stronie internetowej organizatora eventu – AWF: – Zainteresowaniem cieszyły się także inne punkty wydarzenia, m.in. (…) stanowisko Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego, gdzie można było zasięgnąć porad dotyczących stomatologii, a także dokonać przeglądu i skonsultować się w dziedzinie zdrowia i higieny jamy ustnej.