Dyplomatorium we Wrocławiu, inauguracja Akademii PTS

Aktualności

Dyplomatorium we Wrocławiu, inauguracja Akademii PTS

W ostatni dzień września 2019 roku dyplomy ukończenia nauki otrzymali tegoroczni absolwenci Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Każdy z nich, po zarejestrowaniu bezpłatnego członkostwa w Polskim Towarzystwie Stomatologicznym, będzie mógł wziąć udział w szkoleniu firmy Optident realizowanym w ramach Akademii PTS.

Odebranie dyplomu to dla każdego absolwenta stomatologii wyjątkowe wydarzenie. Od 2018 roku Polskie Towarzystwo Stomatologiczne dba, aby przez każdego zostało zapamiętane na dłużej. Wręczanie bezpłatnych kart Członka PTS dla wszystkich oraz dodatkowo nagrody książkowe dla tych z najlepszą średnią ocen na stałe wpisały się w program dyplomatoriów na uczelniach medycznych w kraju. We Wrocławiu absolwenci otrzymali jeszcze jedną niespodziankę – zaproszenie na szkolenie „Cyfrowy gabinet – od skanowania poprzez CAD/CAM, do tomografii CBCT” organizowane przez firmę Optident w ramach nowego projektu Akademii PTS.

– Akademia PTS, to w założeniu cykliczna formuła pozwalająca na aktualizację wiedzy członkom PTS, zupełnie bez opłat. Pierwszą firmą, która zdecydowała się włączyć w nasz projekt jest firma Optident, nie mam jednak wątpliwości, że portfolio szkoleń w ramach Akademii wkrótce będzie dużo zasobniejsze. Liczymy na udaną współpracę z różnymi partnerami, w różnych regionach kraju. Zwracam uwagę, że w szkoleniach Akademii mogą wziąć udział wszyscy członkowie PTS, nie tylko tegoroczni absolwenci kierunków lekarsko-dentystycznych – wyjaśnia Piotr Flejszar, dyrektor biura ZG PTS.

O wręczeniu dyplomów na UM we Wrocławiu czytaj więcej tutaj

Fot. UM Wrocław