Absolwenci otrzymają bezpłatne karty członkowskie PTS

Aktualności

Absolwenci otrzymają bezpłatne karty członkowskie PTS

Absolwenci otrzymają bezpłatne karty członkowskie PTS

Jeszcze w czerwcu, na uniwersytetach medycznych w całej Polsce, rozpoczną się dyplomatoria, podczas których dokumenty potwierdzające ukończenie nauki otrzymają absolwenci studiów stomatologicznych. Tak jak w ubiegłym roku, w uroczystościach wezmą przedstawiciele Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego i już wiadomo, że pojawią się z niespodziankami.

Zgodnie z tradycją zapoczątkowaną w 2018 roku, każdy absolwent kierunku lekarsko-dentystycznego otrzyma zupełnie bezpłatnie kartę członka PTS na okres 12 miesięcy, a jeżeli jest członkiem Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii – na okres 24 miesięcy. Karty, które trzeba będzie zarejestrować, będę wręczane podczas dyplomatoriów.

– Intensywnie pracujemy, aby Karta Członka PTS była wartościowym i praktycznym dokumentem. Już dziś dzięki niej możemy skorzystać w rabatów na ważne wydarzenia edukacyjne. W niedalekiej przyszłości, na karcie, zakodowane będą również promocje oferowane przez partnerów PTS. Nie mam wątpliwości, że młodzi dentyści bardzo na tym skorzystają – podkreśla prof. Marzena Dominiak.

Tak jak w ubiegłym roku Polskie Towarzystwo Stomatologiczne ufunduje nagrody dla najlepszych studentów (troje z najwyższą średnią).

Pierwsze dyplomatorium odbędzie się 22 czerwca na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie.

Czytaj także: 

Rośniemy w siłę wraz z aplikacją mobilną PTS

Dobry czas na członkostwo w PTS