Idealny duet w gabinecie stomatologicznym - wyniki konkursu

Aktualności

Idealny duet w gabinecie stomatologicznym – wyniki konkursu

Dominika Walczak i dr Piotr (Stomatologia na Przylesiu w Koszalinie) zwyciężyli w konkursie „Idealny duet w gabinecie stomatologicznym”, zorganizowanym przez Sekcję Profilaktyki i Promocji Zdrowia PTS przy współpracy z partnerami: Philips Polska, EMS Dental – Poland, My Rabbit.

Konkurs trwał od 20 września do 20 października 2019 roku. Został przeprowadzony w portalu społecznościowym Facebook, prowadzonym pod adresem https://www.facebook.com/sekcjaprofilaktyki/. Zadaniem uczestnika konkursu było przesłanie komentarza w postaci zdjęcia jak edukuje, motywuje i wspiera pacjentów w poście konkursowym: https://www.facebook.com/sekcjaprofilaktyki/photos/a.1117042221836359/1200420906831823/?type=3&theater

Post konkursowy uzyskał zasięg 18224 odbiorców, 70 udostępnień, 46 komentarzy i blisko 20 zdjęć, które spełniały wymogi zawarte w regulaminie konkursu.

Partnerami konkursu byli: Philips Polska, EMS Dental – Poland, My Rabbit.

Zwycięzców wyłoniła Komisja Konkursowa w składzie: Katarzyna Ostrowska, Magdalena Michałowska oraz Paulina Mintzberg-Wachowicz.

                                         

LAUREACI KONKURSU

I MIEJSCE: Dominika Walczak i dr Piotr (Stomatologia na Przylesiu – Koszalin)

II MIEJSCE: Marzena Skalska i dr Małgorzata Przybysz (Panorama Uśmiechu – Płock)

III MIEJSCE: Iga Woś i dr Paulina Kasprzak (Beauty Dental Clinic – Lublin)

Wyniki konkursu zostały opublikowane na profilu Sekcji Profilaktyki i Promocji Zdrowia PTS dnia 26 października 2019. Laureatki w ciągu 48 godzin mają obowiązek wysłania danych do wysyłki, po tym czasie nastąpi wysyłka nagród do zwycięzców.

Opracowała: Paulina Mintzberg-Wachowicz, zastępca skarbnika, komisja do spraw PR