„Inspiruję, motywuję, wspieram” - znamy zwycięzców

Aktualności

„Inspiruję, motywuję, wspieram” – znamy zwycięzców

Jola Kiełpińska z Płocka została laureatką internetowego konkursu „Inspiruję, motywuję, wspieram”, zorganizowanego przez Sekcję Profilaktyki i Promocji Zdrowia PTS oraz Partnerów: Philips Polska, Centrix Dental Poland, EMS Dental – Poland, My Rabbit.

Wakacyjny konkurs „IMW” realizowany był na oficjalnym profilu Sekcji Profilaktyki i Promocji Zdrowia PTS przez równy miesiąc, od 20 lipca do 20 sierpnia. W konkursie mogli wziąć udział wyłącznie higienistki i higieniści stomatologiczni posiadający zarejestrowane konto w serwisie Facebook. Aby dać sobie szansę na wygranie cennych nagród musieli pod POSTEM KONKURSOWYM opublikować (w formie komentarza) zdjęcie przedstawiające własną edukację, motywację i wsparcie pacjenta, a następnie udostępnić post na swojej osi czasu. W konkursie liczyła się przede wszystkim kreatywność, którą oceniła komisja konkursowa.

– Post konkursowy uzyskał zasięg 13584 odbiorców, 82 udostępnień, 111 komentarzy i blisko 100 zdjęć, które spełniały wymogi zawarte w regulaminie konkursu – informuje Paulina Mintzberg-Wachowicz z Sekcji Profilaktyki i Promocji Zdrowia PTS

Komisja konkursowa przyznała 2 wyróżnienia oraz 3 miejsca główne.

Miejsce pierwsze: JOLA KIEŁPIŃSKA (Panorama Uśmiechu, Płock)

Miejsce drugie: OLA CHOJECKA (Praktyka Stomatologiczna Amident, Siedlce)

Miejsce trzecie: PAULA WIEWIÓRA (Eurodentica, Bielsko-Biała)

Wyróżnienia:

– Ewelina Szymańska (Orto-live, Radom)

– Kinga Kawa (Gabinet Stomatologii Estetycznej MKdent, Suchedniów)

Zwycięzców wyłoniła Komisja Konkursowa w składzie: Katarzyna Ostrowska, Magdalena Michałowska oraz Paulina Mintzberg-Wachowicz.