"Master" z implantoprotetyki - jak zostać studentem?

Aktualności

“Master” z implantoprotetyki – jak zostać studentem?

Polskie Towarzystwo Stomatologiczne rozpoczęło przyjmowanie zgłoszeń od kandydatów na studentów European Master Degree in Oral Implantology, czyli studiów typu „Master” z implantoprotetyki, realizowanych wspólnie z Uniwersytetem Medycznym we Wrocławiu.

O idei oraz programie studiów pisaliśmy w serwisie PTS już nie raz, odsyłamy więc do linków poniżej.

„Master” z implantoprotetyki – warto wiedzieć

„Master” z implantoprotetyki od PTS staje się faktem!

European Master Degree in Oral Implantology

W tym momencie kluczowa informacja dotyczy samego procesu rejestracji kandydatów. Zapisy na „Mastera” możliwe są wyłącznie przez mobilną aplikację PTS, którą bezpłatnie można pobrać z Google Play czy AppStore. Jak wiemy, pełna funkcjonalność apki dostępna jest tylko dla członków PTS, a więc naturalnym jest, że kandydat na studenta „Mastera” z implantoprotetyki, w pierwszej kolejności, musi do tego grona należeć. Innymi słowy, jeżeli użytkownik aplikacji jest zrzeszony w PTS, to powinien w ustawieniach poszukać modułu dotyczącego studiów. Natomiast jeżeli członkiem PTS nie jest – w pierwszej kolejności powinien przejść proces rejestracji, opłacić członkostwo i poczekać na pojawienie się w jego systemie modułu do zapisów na European Master Degree in Oral Implantology.

Na dalszym etapie należy podążać za instrukcjami modułu rejestracji. Warto pamiętać, że o przyjęciu na studia nie decyduje czas zgłoszenia, a ocena komisji rekrutacyjnej, która analizuje dorobek kliniczny kandydata.