Kolejny krok PTSu ku nowoczesności. Migracja Portalu

Aktualności

Kolejny krok ku nowoczesności

W najbliższym czasie Polskie Towarzystwo Stomatologiczne planuje zakończyć migrację danych Portalu PTS do mobilnej aplikacji.

Portal PTS (www.portalpts.pl) towarzyszył pracom towarzystwa przez lata, ale technologicznie odstawał od możliwości jakie daje nowoczesne IT oraz potrzeb PTS.

Migrowane konta użytkowników, będą działać od stycznia nowego roku w nowym serwisie. Tym samym stary portal przestanie działać. Każdy z użytkowników starego portalu, który został przeniesiony otrzyma droga email lub sms-em informacje nowych danych do logowania, z których prosimy skorzystać przy pierwszej próbie zalogowania. Warto pamiętać, że po podczas pierwszego logowania, należy zmienić hasło na swoje, indywidualne. W przypadku problemów z logowaniem do nowej aplikacji prosimy o kontakt z biurem.

– Stawiamy kolejny krok ku nowoczesności. Mobilne aplikacje stały się standardem praktycznie w każdej branży. Jako PTS pragniemy nadążać za trendami przede wszystkim, aby ułatwiać członkom funkcjonowanie w ramach naszej struktury. W aplikacji znajdą wszystkie niezbędne informacje – zapewnia Piotr Flejszar, dyrektor Biura ZG PTS.

Migracja danych „starego” portalu PTS do aplikacji mobilnej, to kolejny projekt IT w ramach #PTSodnowa. W ostatnich latach towarzystwo wdrożyło również m.in.: serwis informacyjny, Bazę Dobrej Edukacji, MarketPlace PTS oraz mapę gabinetów przyjmujących pacjentów w czasie pandemii COVID-19.