Wspieramy akcję #NiePanikuję #LeczęOdpowiedzialnie

COVID-19

#NiePanikuję #LeczęOdpowiedzialnie

Wspieramy akcję #NiePanikuję #LeczęOdpowiedzialnie, której autorem jest Akademicka Poliklinika Stomatologiczna Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.

Oto co, co o swojej akcji piszą autorzy:

Mierzymy się z okolicznościami, które w tym stuleciu nie miały jeszcze miejsca, a jedyną postawą w tej sytuacji jest zdrowy rozsądek i wzajemne zaufanie. W związku z tym stajemy wobec dylematów i trudnych decyzji. Nie jest łatwo funkcjonować, gdy dociera do nas tak wiele informacji powodujących niepokój, a nawet panikę. Wielu lekarzy w tak niecodziennych warunkach nie zapomina o swoich Pacjentach i wykonuje swoje obowiązki, mimo otaczającego nas zagrożenia.

Akademicka Poliklinika Stomatologiczna od momentu pierwszych doniesień na temat zagrożenia wiązanego z koronawirusem nieustannie przyjmuje Pacjentów. Pamiętamy przy tym o zachowaniu wszystkich potrzebnych środków bezpieczeństwa i po stworzeniu wielu niezbędnych procedur i nieustannej ich aktualizacji jesteśmy przygotowani, aby każda wizyta odbyła się w sposób jak najbezpieczniejszy zarówno dla lekarza, jak i dla Pacjenta. Jesteśmy w tych dniach, by pomagać i wierzymy, że większość naszego środowiska również #NiePanikuję #LeczęOdpowiedzialnie

Źródło: FB APS

Zachęcamy również do lektury materiału opublikowanego na łamach portalu infoDENT24.pl oraz skorzystania z okolicznościowej nakładki na zdjęcie profilowe FB (jak na zdjęciu wyżej). Kliknij TUTAJ a następnie WYPRÓBUJ pod zdjęciem.

APS vs. COVID – jak radzi sobie Poiklinika