„Prawnik radzi” – nowy projekt Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego

Wiedza

„Prawnik radzi” – nowy projekt PTS

„Prawnik radzi” – nowy projekt PTS

Na stronie internetowej Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego pojawił się dział prawny. Bazę praktycznych porad oraz wzorów dokumentów, przydatnych stomatologom, będzie tworzyć Natalia Krej, doktor nauk prawnych, radca prawny.

„Prawnik radzi” to kolejny projekt edukacyjny PTS. Tym razem, czas na prawo medyczne/stomatologiczne. W dziale będą pojawiać się praktyczne informacje, porady i wskazówki oraz dokumenty do pobrania. Ich autorem będzie dr Natalia Krej, doktor nauk prawnych, radca prawny, która od kilkunastu miesięcy współpracuje z Polskim Towarzystwem Stomatologicznym.

Warto przypomnieć,  że w tym roku, na stronie towarzystwa uruchomiono PTS Case Study Club, czyli portal z recenzowanymi opisami przypadków. Od 2018 r. w tym samym miejscu lekarze mogą korzystać z Bazy Dobrej Edukacji PTS – wyszukiwarki szkoleń prowadzonych lub współorganizowanych przez PTS. W bazie znajduje się komplenta oferta edukacyjna oddziałów towarzystwa. Od kilkunastu miesięcy w trybie open access dostępne są również czasopisma PTS: „Journal of Stomatology” („Czasopismo Stomatologiczne”) oraz „Protetyka stomatologiczna”.