ADA/FDI 2019 San Francisco: rejestracja otwarta

Aktualności

ADA/FDI 2019 San Francisco: rejestracja otwarta

ADA/FDI 2019 San Francisco: rejestracja otwarta

Ruszyły zapisy na Światowy Kongres Stomatologiczny ADA/FDI, który odbędzie się w San Francisco w dniach 4-8 września 2019 r. Do końca kwietnia rejestracja odbywa się na preferencyjnych warunkach.

Tegoroczny Kongres odbędzie się w nieco innej formule niż dotychczas, ponieważ współorganizatorem wydarzenia – obok FDI – jest Amerykańskie Towarzystwo Stomatologiczne (ADA). Gospodarze spodziewają się wielotysięcznego audytorium. W kuluarach mówi się, że w San Francisco padną wszelkie rekordy, zarówno w liczbie uczestników części edukacyjnej, jak i części wystawienniczej. Ceny uczestnictwa dla gości spoza USA zaczynają się od 350 USD. Termin tańszej rejestracji mija 30 kwietnia br. Później będzie coraz drożej.

REJESTRACJA ADA/FDI 2019 SAN FRANCISCO

Warto przypomnieć, że do 1 kwietnia organizatorzy Kongresu ADA FDI 2019 w San Francisco czekają na zgłoszenia abstraktów na sesje plakatowe i ustne. Autorami prac mogą być również Polacy.

A propos narodowego wątku w San Francisco, to przypominamy, że wśród prelegentów tego prestiżowego wydarzenia będzie czteroosobowa reprezentacja z Polski. Tworzą ją: prof. Ingrid Różyło-Kalinowska, prof. Katarzyna Emerich, prof. Tomasz Gedrange oraz dr hab. Jan Pietruski.

 Fot. FDI