PTS na CEDE 2018 – Polskie Towarzystwo Stomatologiczne

Aktualności

PTS na CEDE 2018

PTS na CEDE 2018

Bezpłatne konsultacje ekspertów, dyżury firm partnerskich, spotkania z przedstawicielami Oddziałów – to tylko niektóre z wydarzeń, które odbędą się na stoisku Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego podczas CEDE 2018 (20-22 września w Poznaniu).

Wszystkie drogi prowadzą na stoisko PTS. Może brzmi to nieco górnolotnie, ale…jak najbardziej prawdziwie. Niezależnie od tego, z której strony uczestnicy będą kierować się do tzw. czteropaku Międzynarodowych Targów Poznańskich, bezbłędnie trafią na przestrzeń PTS.

Już nieco bardziej serio – stoisko PTS znajduje się w centralnym punkcie pasażu, tuż obok recepcji 2. Kongresu Unii Stomatologii Polskiej. Mając takie sąsiedztwo liczymy na duży ruch.

Dlaczego warto odwiedzić stoisko PTS? Bez wątpienia hitem są bezpłatne konsultacje 12 ekspertów PTS.

– „Oddajemy” znakomitych ekspertów do dyspozycji uczestników CEDE. Warto stanąć z nimi oko w oko. Nie będzie złych pytań, nie ma czego się obawiać. Gwarantuję, że każdy, kto weźmie udział w konsultacjach będzie zadowolony, a pewnie dodatkowo – zmotywowany i zainspirowany – podkreśla prof. Marzena Dominiak, prezydent PTS.

Na pytania czekać będą m.in. prof. Marzena Dominiak, prof. Teresa Sierpińska, prof. Ingrid Różyło-Kalinowska, dr n. med. Marcin Wiśniewski oraz doc. Wojciech Bednarz.

Co jeszcze wydarzy się na stoisku PTS?

Zainteresowani będą mogli zapisać się do towarzystwa lub zapłacić składkę. Będzie można odebrać lub kupić periodyki wydawane przez PTS. Dostępne będą również materiały poświęcone przyszłorocznej edycji kampanii „Polska mówi aaa”. Z pewnością będzie można spotkać przedstawicieli Oddziałów PTS z całego kraju.

Goście stoiska będą mogli porozmawiać także z przedstawicielami firm, które współpracują z PTS, a także zobaczyć ich produkty. Są to m.in. firma MyEcoBrush (ekologiczne szczoteczki do zębów), Sunstar (antyseptyczny płyn do płukania jamy ustnej z chlorheksydyną) oraz Krakowska Szkoła Biznesu (podyplomowe studia w zakresie zarządzania placówkami stomatologicznymi).