PTS na CEDE. „To nasz wspólny czas!” - zapraszamy na stoisko

Aktualności

PTS na CEDE. „To nasz wspólny czas!”

Do Poznania jedziemy z nadzieją na owocnie spędzony czas z tymi, którym zależy na rozwoju towarzystwa oraz polskiej stomatologii. CEDE to również czas dla wiedzy oraz spotkań z przyjaciółmi.

Po pierwsze, zapraszamy na nasze stoisko. Każdy jest mile widziany. Nie trudno będzie do nas trafić, ponieważ strefa PTS jest zlokalizowana w centralnym punkcie pasażu tzw. czteropaku Międzynarodowych Targów Poznańskich. Mamy wystarczająco dużo powierzchni, aby przyjąć wielu gości, porozmawiać, opowiedzieć o towarzystwie. Na stoisku będzie można opłacić składki, wyjaśnimy jak pobrać i zainstalować naszą mobilną aplikację. Gwarantujemy pyszną kawę od naszego Partnera firmy Philips i najnowszą wiedzę z zakresu elektronicznej dokumentacji medycznej od drugiego Partnera – firmy FELGDENT. Na stoisku będzie również można zobaczyć produkty, które otrzymały prestiżowy Znak Akceptacji Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Pierwszego dnia wystawy (czwartek) będziemy zachęcać do oddania głosu na kampanię Polska mówi #aaa, która rywalizuje w internetowym plebiscycie Gwiazdy CEDE 2019. Dla gości będziemy mieli również świeżutkie wydanie magazynu „PTS INFO”.

Tegoroczną nowością będzie Strefa Higienistek, zainicjowana przez Sekcję Profilaktyki i Promocji Zdrowia. Będzie to miejsce spotkań higienistek, wymiany doświadczeń, konsultacji prawnych i coachingowych. Na miejscu będą czekać aktywne higienistki, przedstawiciele różnych organizacji zrzeszających higienistki, osoby pracujące w zawodzie w GB oraz ITA, trenerzy Swiss Dental Academy.

Czytaj także: Głosuj na PTS – zdobywaj cenne nagrody!

Po drugie, zapraszamy na 3. Kongres Unii Stomatologii Polskiej. O tym projekcie edukacyjnym powiedziano i napisano już wiele, najwięcej w ramach kampanii #aktualizujęwiedzę. W tym roky wyprodukowaliśmy kilkadziesiąt filmów promocyjnych oraz edukacyjnych poświęconych trzeciej edycji KUSP. Dlaczego warto wziąć udział w KUSP? Ponieważ nie ma lepszej okazji, aby uzupełnić lub zdobyć wiedzę, szczególnie dla lekarzy dentystów ogólnie praktykujących. Ciekawe sesje i panele, znakomici praktycy z kraju i zagranicy, ogromna dawka wiedzy opartej na faktach (EBM). Na KUSP rejestrować można się na jeden, dwa lub trzy dni przez internet (www.cede.pl) lub na miejscu, w pawilonach MTP.

Czytaj także: Stany nagłe w stomatologii: najczęściej po znieczuleniu, na fotelu u chirurga

Po trzecie, zapraszamy na wystawę. Dlaczego? Bo wiedzę trzeba również aktualizować w zakresie technologii. Bez wątpienia pomagają nam one leczyć skutecznie i bezpiecznie. CEDE to znakomita okazja do obcowania z nowościami czy zakupów w dobrych cenach. Idea integracji biznesu z nauką w Poznaniu osiągnęła oczekiwany wymiar.

Czytaj także: CEDE to dobra inwestycja

Po czwarte, zapraszamy na posiedzenie Zarządu Głównego PTS. Zaproszenie dotyczy oczywiście tylko członków ZG. Spotkanie zaplanowane na 21.09 będzie obfitować w istotne tematy. W agendzie są m.in. sprawozdanie finansowe, sprawozdania Sekcji Profilaktyki i Promocji Zdrowia PTS, sprawozdania redaktorów naczelnych czasopism PTS. Będą również informacje o „masterze” z implantoprotetyki czy omówienie aktywności związanych z obchodami Światowego Dnia Zdrowia Jamy Ustnej 2020.