PTS na Konferencji Mistrzów Stomatologii

Aktualności

PTS na Konferencji Mistrzów Stomatologii

PTS na Konferencji Mistrzów Stomatologii

Promocja projektu #PTSodnowa nie zwalnia tempa. Tym razem ambitne plany towarzystwa zostały przedstawione uczestnikom I Konferencji Mistrzów Stomatologii, która odbyła się w Łodzi.

Struktura towarzystwa, cele, ambicje, zrealizowane i planowane projekty – to tylko niektóre z elementów prezentacji Lucyny Jasińskiej, dyrektora biura ZG PTS, zaprezentowane uczestnikom wydarzenia.

– Kontynuujemy przedstawianie metamorfozy, jaką w ostatnich miesiącach przeszło Polskie Towarzystwo Stomatologiczne. Wykorzystujemy każdą okazję, aby uświadamiać, że to projekt, którego członkiem może być każdy, komu na sercu leży rozwój polskiej stomatologii. Cieszymy się, że mogliśmy być uczestnikami tak inspirującego wydarzenia jakim była Konferencja Mistrzów Stomatologii – mówi Lucyna Jasińska.

Konferencja Mistrzów Stomatologii odbyła się w dniach 12-14 października w Sali Koncertowej Akademii Muzycznej w Łodzi. Tematyka wydarzenia była skoncentrowana wokół szeroko rozumianego planowania leczenia stomatologicznego (ze szczególnym uwzględnieniem metod state-of-the-art oraz możliwości zabiegowych u danego pacjenta), a także korzyści, jakie niesie ono zarówno dla lekarzy, jak i pacjentów.