PTS nagrodzi najlepszych absolwentów studiów stomatologicznych

Aktualności

PTS nagrodzi najlepszych absolwentów

PTS nagrodzi najlepszych absolwentów

Albumy „Stomatologia w malarstwie”, to nagroda dla najlepszych tegorocznych absolwentów studiów stomatologicznych ufundowana przez Polskie Towarzystwo Stomatologiczne. Wszyscy absolwenci – bez względu na osiągnięte wyniki – otrzymają Kartę Członka PTS.

Wręczenie nagrody będzie miłym akcentem Dyplomatoriów, które zaplanowano na uczelniach medycznych w najbliższych miesiącach. W październiku odbędą się one w Lublinie, Białymstoku i Katowicach. Najlepszym studentom album osobiście wręczy prof. Marzena Dominiak, prezydent PTS lub członkowie Prezydium ZG, m.in. prof. Ingrid Różyło-Kalinowska czy prof. Tomasz Konopka.

– Jestem przekonana, że znakomite oceny uzyskane w toku nauki, ale przede wszystkim zdobyta wiedza, będą stanowiły dla najlepszych absolwentów silny fundament do dalszego rozwoju zawodowego. Wierzę również, że publikacja „Stomatologia w malarstwie” pozwoli im spojrzeć na naszą profesję z zupełnie innej perspektywy i jednocześnie umocni w przekonaniu, że zawód stomatologa, to nie tylko rzemiosło, ale i coraz częściej sztuka – mówi prof. Marzena Dominiak.

Warto przypomnieć, że decyzją Zarządu Głównego – od tego roku – każdy absolwent studiów stomatologicznych może automatycznie stać się członkiem PTS na okres 1 roku (2 lat dla członków PTSS), nie ponosząc przy tym żadnych kosztów. Karty Członka PTS (wymagana bezpłatna rejestracja) będą wręczane wszystkim absolwentom podczas wspominanych Dyplomatoriów.

– Z radością przekażemy Karty na ręce tych, którzy w niedalekiej przyszłości będą stanowić o rozwoju polskiej dentystyki – dodaje prezydent PTS.

Albumy otrzyma trzech najlepszych studentów z każdej uczelni.

Czytaj także:

Karty Członkowskie dla wszystkich absolwentów

Z PTSS łatwiej do PTS

PTS otwiera się na nowych członków